Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
0
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--

ArCADia-TERMO PRO nagrodzony Złotym Medalem MTB BUDMA 2009.

21 stycznia 2009 roku w Poznaniu sąd konkursowy Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA przyznał Złoty Medal programowi ArCADia-TERMO. Uroczystego wręczenia nagrody Jarosławowi Chudzikowi Prezesowi ArCADiasoft dokonali: Przemysław Trawa Prezes Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich i prof. Józef Jasiczak Przewodniczący Sądu Konkursowego. Prezes firmy ArCADiasoft Jarosław Chudzik odbierając medal powiedział: „Jestem ogromnie wzruszony i zaszczycony. Dumny, bo jury ukoronowało tą nagrodą wielomiesięczną pracę zespołu naszych programistów, którzy stworzyli to oprogramowanie. Nieczęsto się też zdarza by polska firma, która nie ma tak dużego zaplecza jak zagraniczni konkurenci, została tak wysoko oceniona. Ten złoty medal, to także ogromne wyzwanie dla nas. Musimy stale doskonalić nasze programy aby mogły sprostać wymaganiom kreowanym przez budownictwo przyszłości.”

ArCADia-TERMO to program wykonujący certyfikaty charakterystyki energetycznej budynku (certyfikaty energetyczne, świadectwa energetyczne). Innowacyjność programu polega współpracy ze stworzonym w firmie ArCADiasoft oprogramowaniem ArCADia umożliwiającym przechowywanie z projektem dodatkowych danych o budynku i elementach składowych. Oprogramowanie ArCADia-TERMO z rzutu architektonicznego stworzonego w programie CAD takim jak ArCADia-Intellicad lub program AutoCAD z pomocą funkcji rysujących programu ArCADia-Architektura automatycznie wykonuje obliczenia cieplne pozwalające na oszacowanie strat ciepła w pomieszczeniach, określenie sezonowego zapotrzebowania na ciepło, sporządzenie świadectwa oraz audytów energetycznych. Nieocenioną funkcjonalnością programu ArCADia-Architektura jest możliwość importu rysunku z programu ArCon oraz przez interfejs IFC z takich programów jak: ALLPLAN, ArchiCAD czy REVIT. W efekcie ArCADia-TERMO na podstawie podkładu architektonicznego stworzonego w programie CAD tworzy model cieplny budynku przeznaczony do dalszych obliczeń. Takie rozwiązanie zwiększa szybkość wykonywania certyfikatu i audytu energetycznego i pozwala na odejście od tradycyjnej metody ręcznego wprowadzania wymiarów przegród. .


Dyplom targów Budma 2009 dla ArCADia-TERMO PRO przyznający nagrodę "Złoty medal Międzynarodowych Targów Poznańskich Budma 2009"

aktualizacja: 23.01.2009
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<