Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--

Wręczenie nagród Młodzi w Łodzi.

Decyzją Kapituły, w skład której weszli przedstawiciele organizatora i sponsorów, nagrody główne Prezydenta Miasta Łodzi w kwocie 20 tys. złotych zostały przyznane:

w kategorii „Ogólnej” – Panu Krzysztofowi Karolczakowi (mInside – geolokalizacja wewnątrz budynków),

w kategorii „Studenci” – Pani Annie Jarudze (Pracownia makiet architektonicznych z zastosowaniem technologii druku 3D).

INTERsoft sp. z o.o. znajduje się wśród Partnerów konkursu niemal od początku jego istnienia. Nasze tegoroczne nagrody, czyli urządzenia wielofunkcyjne wraz z licencjami na program ArCADia-INTELLICAD otrzymały:

w kategorii „Ogólnej” – Pani Zofia Mackiewicz (NEO NOWA – projektowanie oświetlenia artystycznego i komercyjnego, głównie neonów),

w kategorii „Studenci” – Pani Wioletta Czubak (Idea Plan – Idealne, Pomysłowe Planowanie Przestrzeni – usługi w dziedzinach planowania przestrzennego, urbanistyki GIS oraz ochrony środowiska w planowaniu przestrzennym i strategicznym).

Gala odbyła się w nowo otwartej siedzibie Art_Inkubatora na terenie Fabryki Sztuki, w pięknie odrestaurowanych dawnych pomieszczeniach produkcyjno-magazynowych zakładów fabryki Karola Scheiblera i Ludwika Grohmana, a później Unionteksu, przy ul. Tymienieckiego 3. Swoją obecnością zaszczycili ją między innymi Pierwszy Wiceprezydent Łodzi Marek Cieślak i Rektor Uniwersytetu Łódzkiego Profesor Włodzimierz Nykiel.

Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom życzymy wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia zamierzeń.
Laureatka nagrody INTERsoftu w kategorii „Student”, Pani Zofia Mackiewicz (NEO NOWA)


Goście Gali. Od prawej: Pierwszy Wiceprezydent Łodzi Marek Cieślak, JM Rektor Uniwersytetu Łódzkiego Prof. Włodzimierz Nykiel, Małgorzata Chrząstowska z INTERsoft sp. z o.o.


Pierwszy Wiceprezydent Łodzi Marek Cieślak wręcza pamiątkowe upominki wszystkim tegorocznym uczestnikom


Uczestnicy i laureaci konkursu


Odrestaurowane wnętrza Art_Inkubatora


aktualizacja: 07.07.2014
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<