Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--

Nagroda za zajęcie pierwszego miejsca w IV edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską.

W dniu 18 grudnia 2014 r., podczas ostatniej tegorocznej Rady Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej, odbyło się wręczenie nagrody za zajęcie pierwszego miejsca w czwartej edycji konkursu INTERsoftu na najlepszą pracę magisterską napisaną z użyciem naszego oprogramowania.

Nagrodę otrzymał autor pracy zatytułowanej „Analiza porównawcza wyznaczania oddziaływań klimatycznych różnymi metodami obliczeniowymi na przykładzie BGŻ Areny”mgr inż. Bartłomiej Pokusiński. Nagrodę otrzymał także opiekun pracy dyplomowej, dr inż. Łukasz Supeł. W imieniu organizatora nagrody wręczył Prezes INTERsoft sp. z o.o., Jarosław Chudzik.

Wyniki 4. edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską są następujące:

I miejsce: mgr inż. Bartłomiej Pokusiński z Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej

Tytuł pracy: Analiza porównawcza wyznaczania oddziaływań klimatycznych różnymi metodami obliczeniowymi na przykładzie BGŻ Areny.

Opiekun pracy: dr inż. Łukasz Supeł

Wykorzystany został program R3D3-Rama 3D.

Zwycięzcy otrzymali nagrody w następującej wysokości:

  • autor pracy - 5.000 zł,
  • opiekun pracy - 3.000 zł.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, studentów zapraszamy do udziału w kolejnej, piątej już edycji konkursu.

Od lewej: Dziekan Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej, prof. dr hab. inż. Dariusz Gawin, dr inż. Łukasz Supeł, mgr inż. Bartłomiej Pokusiński, Prezes INTERsoft sp. z o.o. Jarosław Chudzik.

Od lewej: Prezes INTERsoft sp. z o.o. Jarosław Chudzik, mgr inż. Bartłomiej Pokusiński, dr inż. Łukasz Supeł.


aktualizacja: 18.12.2014
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<