Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--

"Młodzi w Łodzi" odwiedzili INTERsoft i ArCADiasoft

W dniu 31 maja w ramach zorganizowanego przez Biuro Rozwoju Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Łodzi programu pod nazwą Poznaj Łódzkich Pracodawców w naszej firmie odbyło się spotkanie z grupą studentów IV i V roku Politechniki Łódzkiej. W Dniu Otwartym uczestniczyli studenci Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska, Wydziału Elektrycznego oraz Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej.

Podczas wizyty u nas goście zapoznali się z historią firm INTERsoft i ArCADiasoft, dowiedzieli się, jak wygląda proces wytwarzania oprogramowania, wraz z przykładami implementacji algorytmów, jakie są możliwości wykorzystania naszego oprogramowania jeszcze podczas studiów, a także jakie są perspektywy odbycia w naszej firmie praktyk stażu lub stałego zatrudnienia.

Mieli okazję zwiedzić całą firmę i zajrzeć do Działu Rozwoju Oprogramowania, gdzie na co dzień goście z zewnątrz nie mają wstępu. Wszyscy uczestnicy wycieczki otrzymali upominki zarówno od firmy INTERsoft, jak i od programu Młodzi w Łodzi. Były i niezamierzone efekty specjalne. Podczas pobytu naszych gości cały wieżowiec Oriona został ewakuowany w ramach próbnego alarmu przeciwpożarowego.


aktualizacja: 03.06.2011
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<