Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
0
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--

Wyróżnienie w kategorii PRODUKT ROKU na targach Energetics 2011.

System programów ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE i ArCADia-SIECI ELEKTRYCZNE otrzymał wyróżnienie w kategorii produkt roku na Lubelskich Targach Energetycznych Energetics 2011. Targi Energetics są coroczną imprezą skupiającą wystawców branży elektroenergetycznej. Programy do projektowania sieci i instalacji elektrycznych w naszej ofercie są dostępne od niedawna. Tym bardziej więc cieszymy się, że programy te spotkały się tak dobrym odbiorem wśród specjalistów tej branży, zyskały ich uznanie i zdobyły już tylu zadowolonych klientów.

Na targach Energetics obecni są wystawcy których produkty obejmują wiele zagadnień z elektroenergetyki i elektrotechniki, min: ◦Wytwarzanie i przesyłanie energii elektrycznej ◦Przetwarzanie energii ◦Urządzenia rozdzielcze i łączeniowe ◦Urządzenia zabezpieczające i instalacje odgromowe ◦Urządzenia kontrolno-pomiarowe i sygnalizacyjne ◦Sieci i instalacje elektryczne ◦Automatyka ◦Osprzęt eksploatacyjny i narzędzia ◦Kable i przewody ◦Sprzęt oświetleniowy ◦Informatyka w energetyce ◦Energia wodna, wiatrowa, słoneczna, wód geotermalnych, biomasa ◦Technologie pozyskiwania energii odnawialnej ◦Systemy oszczędzania zasobów energetycznych


Dyplom ArCADia INSTALACJE ENERGETYCZNE produkt roku Lubelskich Targów Energetycznych Energetics 2011


Serwis internetowy targów Energetics

aktualizacja: 28.11.2011
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<