Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
0
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--

INTERsoft ELEKTRYKA - pakiet programów dla elektryków Z RABATEM 53%.

W skład systemu ArCADia wchodzą między innymi programy skierowane do projektantów instalacji: ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE /INSTALACJE ELEKTRYCZNE PLUS, ARCADia-TABLICE ROZDZIELCZE oraz ArCADia-INSTALACJE ODGROMOWE. Wprowadzenie ich do oferty uzupełniło projekt budowlany wykonywany przy pomocy oprogramowania ArCADia o kolejny istotny element związany z branżą instalacyjną. Programy te są oferowane jako pakiet produktów z dodatkowymi modułami lub jako niezależne elementy systemu. Do ich działania konieczny jest podstawowy edytor graficzny ArCADia BIM integrujący całe środowisko projektowe.

W ofercie INTERsoft dostępny jest pakiet programów INTERsoft ArCADia ELEKTRYKA składający się z programów:
Pakiet INTERsoft ELEKTRYKA - projektuj instalacje i sieci elektryczne z programem ArCADia BIM

 • ArCADia BIM 14
 • ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE 2
 • ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE PLUS 2
 • ArCADia-TABLICE ROZDZIELCZE 2
 • ArCADia-INSTALACJE ODGROMOWE
 • ArCADia-IFC RVT 2

Połączenie tych programów daje nowoczesne narzędzie do projektowania, obliczeń, rysowania i edycji dokumentacji z zakresu projektowania instalacji i przyłączy elektrycznych w budynkach. Pełna kompatybilność z innymi programami CAD i zgodność z formatem DWG pozwala na efektowne zaprezentowanie własnych projektów i pełną wymianę danych z pozostałymi branżystami. Klient wybierając pakiet INTERsoft ArCADia ELEKTRYKA dodatkowo otrzymuje moduł IFC RVT który pozwala mu na import projektów przez format IFC z oprogramowania innych producentów lub projektów w formacie RVT z programu Revit.

W skład pakietu wchodzą:

 • ArCADia BIM 14

  Jest fundamentem systemu ArCADia, podstawowym edytorem graficznym systemu wspomagającym projektowanie 2D i 3D. Bazuje on na programie IntelliCAD, tworzonym przez konsorcjum ITC (IntelliCAD Technology Consortium). ArCADia jest więc oprogramowaniem opartym o znaną i rozwijaną od wielu lat platformę CAD, która gwarantuje pełną zgodność z formatem DWG. Jednocześnie jest pierwszym polskim oprogramowaniem dla branży budowlanej pozwalającym projektantowi pracować zgodnie z założeniami technologii BIM [Building Information Modeling]. ArCADia BIM to innowacyjne oprogramowanie, w którym zastosowano wiele rozwiązań zdecydowanie przyspieszających prace projektowe dla szeroko rozumianej branży budowlanej.
 • ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE 2

  Pakiet INTERsoft ELEKTRYKA - projektuj instalacje elektryczne z programem ArCADia BIM Program pozwala na wykonanie dokumentacji w formacie DWG z zakresu projektowania wewnętrznych instalacji elektroenergetycznych niskiego napięcia w budynkach. Użytkownik z programem ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE uzyskuje dostęp do rozbudowanej bazy elementów elektrycznych instalacji budowlanych i aparatów elektrycznych co umożliwia mu szybkie i sprawne wykonanie rysunku technicznego instalacji elektrycznej i oświetleniowej. Moduł wykonuje również niezbędne obliczenia do sprawdzenia poprawności projektowanej instalacji, generuje również raporty i zestawienia użytych w instalacji materiałów i aparatów elektrycznych.
 • ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE PLUS 2

  Rozszerzenie programu ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE, które służy do projektowania koryt, drabinek i kanałów kablowych. Umożliwia także komunikację z programem DIALux, który wykorzystywany jest do projektowania opraw oświetleniowych.

 • Pakiet INTERsoft ELEKTRYKA - projektuj instalacje elektryczne z programem ArCADia BIM
 • ArCADia-INSTALACJE ODGROMOWE

  Moduł branżowy, który pozwala na stworzenie projektu instalacji zabezpieczającej budynek przed wyładowaniami atmosferycznymi. Projekt może obejmować zarówno zabezpieczenie budynku jednorodzinnego, jak i stworzenie pełnej instalacji odgromowej w budynkach wielorodzinnych czy użyteczności publicznej.

 • ArCADia-TABLICE ROZDZIELCZE 2

  ArCADia-TABLICE ROZDZIELCZE - projektuj instalacje elektryczne z systemem ArCADia BIM. Użytkownik korzystający z programu ma możliwość szybkiego stworzenia schematu projektowanej rozdzielnicy bądź dowolnego schematu elektrycznego oraz przeprowadzenia podstawowych obliczeń technicznych. Użytkownik ma do dyspozycji bazę symboli aparatów elektrycznych wykorzystywanych przy projektowaniu, z możliwością ich edycji i nadawania im parametrów technicznych. Prócz możliwości sprawnego wykonania schematu rozdzielnicy program umożliwia automatyczne stworzenia schematu tablicy rozdzielczej zaprojektowanej za pomocą nakładki ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Połączenie algorytmów automatyzacji tworzenia schematów elektrycznych wykorzystanych w aplikacji wraz z bazą symboli aparatury elektrycznej oraz przeprowadzanie podstawowych obliczeń daje perfekcyjne narzędzie do tworzenia schematów elektrycznych.

 • ArCADia-IFC RVT 2

  Moduł jest odpowiedzialny za import/eksport modeli w formacie IFC dający pełne wsparcie dla importu i eksportu brył i modeli z innych programów klasy BIM takich jak Revit czy Allplan. Program pozwala na wczytanie modelu w formacie IFC, wraz ze wszystkimi danymi każdego obiektu tworzącego budynek. Elementy nie są przekształcane w obiekty systemu, dzięki czemu, wczytywane są wszystkie pliki niezależnie od struktury modelu, który nie musi już być analogiczny do struktury budynku istniejącego w systemie ArCADia. Do projektu można zaczytać dowolną ilość plików IFC, które mogą współistnieć z modelami systemu ArCADia. Modele są niezależne, a mimo to przenosząc wszystkie dane o obiektach podlegają sprawdzeniu projektów opcjami kolizji i odnalezieniu np. przecięć między elementami konstrukcji i różnych instalacji, niezależnie od tego, czy są one zaimportowane jako model IFC, czy stworzone przy pomocy funkcjonalności systemu ArCADia.


POBIERZ NAJNOWSZĄ WERSJĘ PROGRAMU ARCADia BIM 14   
    (zwiera wszystkie moduły pakietu)aktualizacja: 14.03.2022
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<