Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
0
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--
Programy do projektowania instalacji sanitarnych w systemie ArCADia BIM.

Programy do projektowania instalacji sanitarnych w systemie ArCADia BIM.

Instalacje wodno-kanalizacyjne są bardzo istotną częścią budynków. W znacznym stopniu decydują o komforcie ich mieszkańców. Bardzo istotne jest więc ich prawidłowe zaprojektowanie. Programy systemu ArCADia BIM mają na celu maksymalnie wesprzeć projektantów tychże instalacji we właściwym jej zaprojektowaniu wykonaniu wszystkich niezbędnych obliczeń i doborze elementów instalacji które projektant może pobrać z zaimplementowanej w programach bazy elementów armatury instalacyjnej, producentów obecnych na polskim ryku. Moduły branżowe systemu ArCADia BIM obejmujące swym zakresem tematykę instalacji sanitarnych to ArCADia-INSTALACJE WODOCIĄGOWE, ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE oraz ArCADia-SIECI KANALIZACYJNE, moduły te w połączeniu z programem ArCADia 10 stanowią kompletne środowisko CAD dla projektantów w którym można nie tylko wykonywać tradycyjne rysunki projektu w formacie DWG ale pracować z cyfrowym modelem budynku. Daje to szereg korzyści, przede wszystkim umożliwia projektantowi obserwować cały projekt w widoku 3D, co pozwala szybko wizualnie ocenić jak instalacja będzie przebiegać w rzeczywistości. Widok generowany jest na bieżąco z postępem wykonywania projektu co pozwala automatycznie informować użytkownika o ewentualnych kolizjach z innymi instalacjami obecnymi w budynku.
Wybór do pracy programu ArCADia BIM ma jeszcze jedną zasadniczą zaletę, otwiera przez nami możliwość łatwej współpracy z innymi projektantami i branżystami. ArCADia BIM potrafi scalać projekty wykonane przez kilku inżynierów, np projekty różnych instalacji w jeden dokument zgodny z formatem DWG, eksportować model budynku przy pomocy formatu IFC do innych aplikacji. Wszystko to otwiera nowe możliwości przed projektantami wybierającymi system ArCADia BIM niedostępne dla osób pracujących z tradycyjnych programami CAD.

CO NOWEGO W PROGRAMIE ArCADia-INSTALACJE WODOCIĄGOWE 2.0:

ArCADia - INSTALACJE WODOCIĄGOWE, projektuj instalacje sanitarne z programem ArCADia BIM Modyfikacje:
 • Rozwinięta biblioteka katalogów producentów elementów instalacji umożliwiająca modyfikację i szybkie wprowadzenie nowych katalogów.
 • Paczka projektu - funkcja umożliwiająca przenoszenie ustawień szablonów użytkownika razem z projektem.
Nowa funkcjonalność:
 • Automatyczny dobór rurociągów zasilających, cyrkulacyjnych i elementów instalacji wodociągowej (izolacja, armatura zaporowa, zawory równoważące, filtry, wodomierze) z wybranych przez użytkownika katalogów producentów oraz na podstawie ustalonych warunków brzegowych pracy instalacji.
 • Uwzględnienie w obliczeniach warunków hydraulicznych dla instalacji z zastosowanymi hydrantami przeciwpożarowymi.
 • Automatyczne generowanie zestawu kształtek połączeniowych zależnych od rodzaju połączeń w punkach węzłowych oraz przy podejściach do punktów czerpalnych wraz z możliwością ich modyfikacji.
 • Uwzględnienie kształtek połączeniowych, zakończeniowych i redukcyjnych w zestawieniach materiałów.
 • Ułatwienia rysunkowe polegające na płynnym wprowadzaniu rurociągów pionowych i poziomych.
 • Możliwość wprowadzenia armatury wodociągowej na rysunku aksonometrii.
 • Szybka możliwość wprowadzenia instalacji sporządzonej w programie CAD za pomocą zamiany linii w rurociągi zasilające i cyrkulacyjne modułu ArCADia – INSTALACJE WODOCIĄGOWE.

CO NOWEGO W PROGRAMIE ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE 2.0:

ArCADia - INSTALACJE KANALIZACYJNE, projektuj instalacje sanitarne z programem ArCADia BIM Modyfikacje:
 • Nowe sprawdzenia poprawności wprowadzonej instalacji umożliwiające sortowanie i filtrowanie komunikatów pod względem rysunkowym i projektowym
 • Automatyczna wykrywanie rodzaju rurociągu: podejścia, piony, poziome przewody odpływowe.
 • Wprowadzenie katalogów producentów
 • Zmiana generowania profili przewodów odpływowych i pionów z uwzględnieniem kolizji z innymi instalacjami modułów ArCADia – SYSTEM. Uwzględnienie nowych obiektów i kształtek połączeniowych.
 • Paczka projektu - funkcja umożliwiająca przenoszenie ustawień szablonów użytkownika razem z projektem.
Nowa funkcjonalność:
 • Nowe obiekty: czyszczak, rewizja, kształtki połączeniowe.
 • Pełne automatyczne rozwinięcie pionów podejść i kanałów odpływowych wraz z armaturą i urządzeniami instalacji kanalizacyjnej. Możliwość edycji i zmiany obiektów z poziomu rysunku rozwinięcia.
 • Automatyczne generowanie kształtek połączeniowych na rzutach i innych rysunkach (profil, rozwinięcie) oraz uwzględnieniem kształtek w zestawieniach materiałów.
 • Możliwość wyboru zestawu kształtek.
 • Dodatkowa możliwość wygenerowania automatycznego rozwinięcia gałęzi instalacji od dowolnego punktu zlokalizowanego na zaprojektowanej instalacji.
 • Rozwinięta biblioteka katalogów producentów elementów instalacji umożliwiająca modyfikację i szybkie wprowadzenie nowych katalogów
 • Kreowanie podejść kanalizacyjnych od pionów w zależności od przeznaczenia przyborów wraz z doborem rurociągów z katalogów producentów.
 • Ułatwienia rysunkowe polegające na płynnym wprowadzaniu rurociągów pionowych i poziomych.

POBIERZ NAJNOWSZĄ WERSJĘ PROGRAMU ArCADia BIM 14

ArCADia - INSTALACJE WODOCIĄGOWE, projektuj instalacje sanitarne z programem ArCADia BIM


aktualizacja: 27.03.2022
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<