Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

NOWY SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP :
Wszystkie dane są… wymagane.
--
Film szkoleniowy z programu ArCADia-INSTALACJE GRZEWCZE
Zapraszamy do obejrzenia filmu szkoleniowego, zobacz jak projektuje się instalacje grzewcze w programie ArCADia-INSTALACJE GRZEWCZE, będącego częścią systemy ArCADia BIM.
Program ArCADia-TERMO - nowe warunki techniczne WT2017
Program ArCADia-TERMO pozwala na uwzględnienie w obliczeniach warunków technicznych wybranych spośród ogłoszonych na lata 2008, 2014, 2017, 2019 i 2021.
Nagroda dla ArCADiasoft Chudzik sp. j. za system ArCADia BIM
Z przyjemnością informujemy, że ArCADiasoft Chudzik sp. j. została laureatem XIII edycji konkursu NAGRODA GOSPODARCZA WOJEWODY ŁÓDZKIEGO na rok 2016 w kategorii INNOWACYJNOŚĆ.
Firma INTERsoft zaprasza do udziału w bezpłatnych konferencjach "BIM w 90 minut"
Kolejne z naszego nowego cyklu, bezpłatne konferencje odbędą się:
  • 2016-11-08 w Opolu
  • 2016-11-09 we Wrocławiu
  • 2016-11-16 w Płocku
  • 2016-11-17 w Pile
KONKURS INTERsoft NA NAJLEPSZĄ PRACĘ MAGISTERSKĄ
Przypominamy, że dobiega końca 6. edycja KONKURSU INTERsoft NA NAJLEPSZĄ PRACĘ MAGISTERSKĄ napisaną z użyciem oprogramowania produkcji ArCADiasoft. Termin nadsyłania prac upływa 31 PAŹDZIERNIKA.
INTERsoft-INTELLICAD premiera uniwersalnego narzędzia CAD
Do naszej szerokiej oferty dołączył niedawno program INTERsoft- INTELLICAD. Jest to przełomowa wersja znanego od dawna narzędzia CAD do tworzenia technicznych dokumentacji 2D i 3D. Posiada rozbudowane narzędzia do precyzyjnego rysowania. Nowy interfejs graficzny zapewnia intuicyjną pracę i nie ingeruje w przyzwyczajenia projektanta CAD.
Nagroda za zajęcie pierwszego miejsca w 6. edycji konkursu na najlepszą pracę inżynierską
W dniu 7 lipca 2016 r., podczas ostatniej w tym roku akademickim Rady Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, miało miejsce wręczenie nagrody za zajęcie pierwszego miejsca w szóstej edycji konkursu INTERsoftu na najlepszą pracę inżynierską napisaną z użyciem oprogramowania ArCADiasoft.
100 dni na zwrot oprogramowania bez podania przyczyny.
Proponujemy akcję „GWARANCJA SATYSFAKCJI przy liczeniu układów prętowych”. Promocja obejmuje programy zakupione do 16 września 2016, zgodnie z regulaminem promocji.
Bezpłatne szkolenie z programu Rama 3D
Zapraszamy do Katowic na bezpłatne szkolenie w zakresie modelowania, obliczeń statycznych i wymiarowania płaskich i przestrzennych konstrukcji prętowych w programie R3D3-Rama 3D.
ArCADia 10 w wersji 64-bitowej, pobierz demo i poznaj nowy interfejs, sprawdź większą wydajność programu.
Program ArCADia 10 zastępując program ArCADia-INTTELICAD 8 wprowadza nowy interfejs użytkownika, który oparty jest o wstążki. Rozwiązanie znane już wcześniej użytkownikom naszych programów z aplikacji ArCADia-START, jak również aplikacji Microsoft Office czy wielu programów firmy Autodesk.
Gala Młodzi w Łodzi
W dniu 22 czerwca 2016 r. odbyła się gala finałowa konkursu Prezydenta Miasta Łodzi na najlepszy biznesplan „Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Biznes”, po raz ósmy już zorganizowanego przez Biuro Rozwoju Przedsiębiorczości i Miejsc Pracy w Departamencie Architektury i Rozwoju UMŁ.
Logo firmy INTERsoft
 
Profil INTERsoftProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft
<<