Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
0
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--

INTERsoft-INTELLICAD i nakładka InstalCAD 2 programy dla projektantów instalacji centralnego ogrzewania.

Oprócz systemu ArCADia BIM złożonego narzędzia do cyfrowego modelowania bryły budynku w ofercie mamy również tradycyjny program CAD, pozbawiony funkcjonalności systemu BIM. Jest nim program INTERsoft-INTELLICAD, którego funkcjonalność można rozszerzyć o jedną z kilku nakładek. Jedną z nich jest popularny wśród naszych klientów InstalCAD jego zadaniem jest wspomaganie projektantów w rysowaniu schematów, rzutów, rozwinięć i aksonometrii instalacji sanitarnych. Przeznaczony jest do tworzenia instalacji gazowych, centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych i parowych. Program posiada bogatą bazę armatury, urządzeń i rurociągów. InstalCAD posiada inteligentne połączenie z wbudowanym programem do kosztorysowania Ceninwest. Pozwala to na jednoczesne tworzenie projektu technicznego i kosztorysu. Każdy wstawiany element ma przypisane parametry techniczne, a także generator ceny RMS. Dzięki temu w szybki sposób możemy stworzyć dokumentację zarówno dla hydraulika jak i kosztorysanta.

Program InstalCAD zawiera: • Około 1000 symboli wg. norm PN, PN-EN, DIN. • Program doboru grzejników z bazą około 7000 grzejników dwóch najpopularniejszych firm. • Około 1500 wybranych produktów firm: BARTOSZ, DAIKIN, EUROHEAT, FLOWAIR, GAZOMET, HOVAL, KLIMOSZ, REFLEX, UNIWERSAL. • Bazę rurociągów stalowych, miedzianych i z tworzyw sztucznych. • Moduł tworzenia własnych bibliotek. • Program do kosztorysowania Ceninwest. • Multilinię pozwalającą rysować kilka rurociągów na raz.

Program InstalCAD posiada funkcję inteligentnego rysowania linii wg. nowych i starych norm zarówno polskich jak i europejskich. Do każdej linii można przypisać takie parametry jak średnica przewodu, materiał z jakiego wykonana jest rura, typoszereg, max. ciśnienie. Dodatkowo użytkownik może wybrać opcję wstawiania opisu linii, która program wygeneruje automatycznie po narysowaniu danego odcinka linii. InstalCAD posiada szeroki zakres materiałów, producentów i typoszeregów rur stosowanych w instalacjach sanitarnych w budynku jak i poza nim. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom projektantów instalacji sanitarnych wyposażyliśmy program w dobór średnic zarówno nominalnych jak i uwzględniających grubość ścianki.>


aktualizacja: 02.06.2017
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<