Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

NOWY SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP :
Wszystkie dane są… wymagane.
--

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Szanowni Państwo,

aby uzyskać szczegółowe informacje na temat naszych programów oraz otrzymać indywidualnie dostosowana ofertę zapraszamy do kontaktu z nami.

Zrobimy wszystko, aby przygotować dla Państwa możliwie najatrakcyjniejszą ofertę cenową. Naszą wiedzę w zakresie oprogramowania wykorzystamy, aby doradzić Państwu wybór odpowiedniego produktu. Nasza rola nie kończy się na sprzedaży. Po zakupie programu zawsze będziecie Państwo mogli liczyć na naszą pomoc.

Wystarczy zadzwonić lub wysłać email.

Dział Sprzedaży    tel.: +48 42 689 11 23
   fax: +48 42 689 11 00
   email: intersoft@intersoft.pl
Logo firmy INTERsoft
Profil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft
<<