Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--
Młodzi w Łodzi - Mam Pomysł na Biznes.

Młodzi w Łodzi - Mam Pomysł na Biznes.

Do tegorocznej edycji zgłoszono 200 projektów, z czego do II etapu zakwalifikowano 56 najbardziej rokujących pomysłów. Ostatecznie uczestnicy konkursu przedłożyli 42 biznesplany, które były przedmiotem oceny niezależnych ekspertów z Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego oraz Kapituły konkursu, w skład której weszli przedstawiciele organizatora i sponsorów. Zgodnie z regulaminem projekty zostały ocenione w dwóch kategoriach:  „Ogólnej” i „Studenci”.

Decyzją Kapituły nagrody główne Prezydenta Miasta Łodzi w kwocie 20 tys. złotych otrzymali:

w kategorii „Ogólnej”Pan DAWID SKOCZYLAS za PROFILOWANE LISTWY DO ŻAGLI (Firma Moroger – innowacyjne rozwiązania dla żeglarzy: produkcja profilowanych listew do żagli przy użyciu nowoczesnych kompozytów),

w kategorii „Studenci” – Pan MICHAŁ ŚWIĄTEK za WPROWADZENIE NA RYNEK AUTORSKIEGO OPROGRAMOWANIA PVCAD SŁUŻĄCEGO DO PROJEKTOWANIA ELEKTROWNI FOTOWOLTAICZNYCH (sprzedaż autorskiego oprogramowania do projektowania elektrowni fotowoltaicznych, usługa szkolenia użytkowników z obsługi oprogramowania oraz usługa planowania produkcji energii i zysków w elektrowniach fotowoltaicznych).

INTERsoft sp. z o.o. znajduje się wśród partnerów konkursu niemal od początku jego istnienia. Nasze tegoroczne nagrody, czyli urządzenia wielofunkcyjne wraz z licencjami na program ArCADia-INTELLICAD 8+ otrzymali:

Pan MICHAŁ ŚWIĄTEK (jw.)

oraz

Panowie ADAM PREŚ, PAWEŁ ROMANOWSKI, JAKUB STEFANKIEWICZ za INTERNETOWĄ PLATFORMĘ PROJEKTOWĄ (Firma BREVIA Projekty będzie biurem architektoniczno-projektowym opartym o Internetową Platformę Projektową służącą do komunikacji z klientem).

W imieniu firmy nagrody wręczył Pan Prezes Jarosław Chudzik.

Gala odbyła się w Łódzkim Regionalnym Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Dubois. Swoją obecnością zaszczyciła ją Pani Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, która jako pierwsza pogratulowała Laureatom znakomitych pomysłów, życząc zarówno im, jak i pozostałym uczestnikom konkursu wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia zamierzeń. My również przyłączamy się do tych życzeń.

 

Lista pozostałych Laureatów:

http://mlodziwlodzi.pl/poznaj-laureatow-konkursu-mam-pomysl-na-biznes/

 


Pani Prezydent Hanna Zdanowska wyjaśnia ideę konkursu


Pan Prezes Jarosław Chudzik wręcza nagrodę autorom projektu Internetowa Platforma Projektowa


Od lewej: zdobywca nagrody głównej w kategorii „ Student” oraz nagrody INTERsoftu Pan Michał Świątek, Pani Prezydent Hanna Zdanowska. Pierwszy od prawej: Pan Prezes Jarosław Chudzik.


Finaliści i sponsorzy


aktualizacja: 25.06.2015
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<