Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

NOWY SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP :
Wszystkie dane są… wymagane.
--

Konkurs z nagrodami dla STUDENTA! Nie możesz tego przegapić!

Firma INTERsoft ma zaszczyt ogłosić 1. edycję ogólnopolskiego konkursu na najlepszą pracę magisterską oraz najlepszą pracę inżynierską. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wykonanie pracy dyplomowej, w której w znaczącym stopniu wykorzystane będą programy firmy ArCADiasoft sp. j. dystrybuowane przez INTERsoft sp. z o.o.

INTERsoft organizatorem konkursu dla studentów kierunków budowlanych

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy magisterskiej, w której w znaczącym stopniu wykorzystany będzie co najmniej jeden spośród następujących programów dystrybuowanych przez firmę INTERsoft sp. z o.o.:
Konstruktor,
R3D3-Rama 3D,
I.T.I.,
ArCADia-ARCHITEKTURA,
ArCADia-GRAF,
ArCADia-INTELLICAD,
ArCADia-SIECI KANALIZACYJNE,
ArCADia-SIECI ELEKTRYCZNE,
ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE,
ArCADia-INSTALACJE GAZOWE,
ArCADia-TERMO,
PlaTo,
Ceninwest.

Zarówno autor, jak i opiekun pracy mogą uzyskać darmowe niekomercyjne czasowe licencje na ww. programy. Informacje na ten temat znajdują się na stronie www.intersoft.pl w zakładce DLA STUDENTÓW I UCZELNI/Bezpłatne programy - PARTNER STUDENT.

W konkursie przewidziane są następujące nagrody pieniężne:

- nagroda główna w wysokości 5.000 zł dla autora najlepszej pracy magisterskiej i 3.000 zł dla jej opiekuna oraz druga nagroda w wysokości 2.500 zł dla autora pracy i 1.500 zł dla jej opiekuna.

- nagroda główna w wysokości 3.000 zł dla autora najlepszej pracy inżynierskiej i 2.000 zł dla jej opiekuna oraz druga nagroda w wysokości 1.500 zł dla autora pracy i 1.000 zł dla jej opiekuna.


Szczegółowe informacje znajdą Państwo w odpowiednich regulaminach.

Zachęcamy do wzięcia udziału.

aktualizacja: 22.06.2010
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Profil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft
<<