Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
0
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--

Fizyka budowli: Obliczanie projektowanego obciążenia cieplnego Q wg PN EN 12831:2006

Norma ta służy do obliczenia Q pomieszczenia i obciążenia cieplnego budynku (pomieszczenie po pomieszczeniu). Dla każdego pomieszczenia musimy wykonać następujące procedury:

1. Określić wartość projektowanej temperatury zewnętrznej i średniej rocznej temperatury zewnętrznej (podanie przez użytkownika miasta).

2. Podać status każdego pomieszczenia (ogrzewane, nieogrzewane) oraz wartość projektowanej temperatury wew. odnośnie każdego pomieszczenia (użytkownik ręcznie definiuje pomieszczenia ogrzewane, nieogrzewane, program automatycznie na podstawie typu pomieszczenia definiuje temp. projektowaną wew. pomieszczenia).

3. Podać charakterystyki wymiarowe i współczynnika U wszystkich przegród w odniesieniu do pomieszczeń ogrzewanych (dla każdego pomieszczenia robimy listę przegród i podajemy ich pola, U i sąsiada).

4. Obliczyć wartości współczynnika projektowanej straty ciepła przez przenikanie (straty przez wszystkie przegrody w pomieszczeniu) i pomnożenie jej przez wartość projektowanej różnicy temp. w celu otrzymania projektowanej straty ciepła przez przenikanie pomieszczenia ogrzewanego.

5. Obliczyć wartości współczynnika projektowanej wentylacyjnej straty ciepła (uzależniona od kubatury, przeznaczenia i systemu wentylacji pomieszczenia) i pomnożenie jej przez wartość projektowanej różnicy temp. (temperatura pomieszczenia – temperatura zewnętrzna) w celu otrzymania projektowanej wentylacyjnej straty ciepła pomieszczenia ogrzewanego.

6. Zsumować wyniki projektowanych strat ciepła przez przenikanie i wentylacje w celu otrzymania całkowitej projektowanej straty ciepła w pomieszczeniu (dla sumy wszystkich pomieszczeń strata ciepła w budynku)

7. Obliczyć nadwyżkę mocy cieplnej pomieszczenia (na podstawie przerw w ogrzewaniu).

8. Sumowanie projektowanej straty ciepła i nadwyżki mocy cieplnej w celu otrzymania całkowitego projektowanego obciążenia cieplnego pomieszczenia (dla sumy wszystkich pomieszczeń obciążenia cieplnego w budynku)


Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<