Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--
ArCon 20 - program do projektowania wnętrz.

ArCon 20 - program do projektowania wnętrz.

Program ArCon od ponad 20 lat służy w Polsce do projektowania wnętrz. Do tej pory stał się już swego rodzaju standardem wśród projektantów mieszkań, kuchni, łazienek. Program został również doceniony przez producentów mebli i wyposażenia, dzięki czemu posiada szeroką bazę obiektów. Jest to ponad 13000 obiektów i 12000 tekstur wśród których są uniwersalne obiekty jak również obiekty konkretnych producentów mebli i wyposażenia. Nasza firma ma w ofercie dodatkowe katalogi uzupełniające standardową bazę programu ArCon. Obecnie obiekty te można również zamawiać na sztuki poprzez dodatkowo płatnego smsa. ArCon 20 współpracuje z systemem aplikacji ArCADia co pozwala na swobodny eksport danych poprzez program ArCADia-START do takich aplikacji jak Allplan, Revit czy ArchiCAD.

arcon 20 ArCon pomimo bardzo rozbudowanej, profesjonalnej i specjalistycznej funkcjonalności ciągle pozostaje programem prostym w obsłudze i o intuicyjnym interfejsie użytkownika. W większości użytkownicy programu to architekci, inżynierowie budownictwa, projektanci wnętrz, jednak łatwość modelowania budynku lub mieszkania którą daje ArCon przekonała do niego również wielu domowych użytkowników którzy amatorsko zajmują się projektowaniem wnętrz lub chcą umeblować własne mieszkanie lub dom. Program ArCon przyjął się również szeroko wśród klientów związanych z branżą meblarską, są to producenci mebli, frontów i akcesoriów meblowych. Używają go oni szeroko do prezentacji własnego asortymentu produktów osadzonych w realistycznie zaprojektowanych wnętrzach.

Nowości ArCon 20

 • Tworzenie i wczytywanie archiwów projektów zapisywanych wraz z paczka obiektów i tekstur.
 • Możliwość wczytania plików dwg w formacie 2013. Załadowane folie można skalować, obracać i kadrować.
 • Rozszerzone możliwości wyboru i filtrowania elementów.
 • Automatyczne tworzenie okien przez wiele kondygnacji.
 • Możliwość zdefiniowania węgarka dla drzwi.
 • Zmiany rodzaju linii dla całej ściany, wszystkich krawędzi jednocześnie.
 • Modyfikacje stylu linii na symbolach okien i drzwi.
 • Dodatkowa definicja czcionki dla nazwy pomieszczenia w ich opisach.
 • Przekroje schodkowe zadawane pod dowolnymi katami.
 • Korekta zbiegających się linii widoku i krawędzi budynku przed przystąpieniem do renderingu.
 • Automatyczny obrót obiektów względem obserwatora.
 • Rozbudowa importu Collada i 3DWarehouse przez uproszczenie zapisu obiektów i możliwość pozycjonowania wprowadzanego obiektu.
 • Możliwość zmiany przypisania obiektu do kondygnacji i budynku.
 • Zapis obiektu pod nową nazwą, np. po zmianie jego wielkości, materiałów lub tekstur.
 • Definicja symbolu róży wiatrów w trybie projektowania.

Dodatkowe makra

Program ArCon 20 posiada ponad 30 dodatkowych makr, które umożliwiają np. zaprojektowanie ogrodu zimowego, stworzenie dokumentacji wprowadzonej więźby dachowej, wprowadzenie w sposób automatyczny (np. na wszystkich ścianach) dekoracji klasycznych, zbudowanie szaf lub regałów o dowolnym podziale, czy stworzenie dowolnej kompozycji płytek na ścianie.

Współpraca z innymi programami

 • Obiektowa współpraca (import/eksport budynku) z modułu ArCADia-ARCHITEKTURA
 • Eksport projektu w formacie 3ds
 • Importować podkładów (folii) w formatach dxf i dwg.

Bibliteka obiektów 3D ArCon HOTEL

Biblioteka jest katalogiem wysokiej jakości obiektów 3D dla programu ArCon zawiera ponad 400 obiektów do aranżacji wnętrz hoteli, moteli i pensjonatów. Znajdują się wśród nich meble jak również elementy wyposażenia kuchni, armatura łazienkowa i wiele innych.aktualizacja: 29.09.2018
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<