Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

NOWY SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP :
Wszystkie dane są… wymagane.
--

Wręczenie nagród za pierwsze miejsce w III edycji konkursu na najlepszą pracę inżynierską.

W dniu 27 czerwca 2013 r. podczas Rady Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej odbyło się uroczyste wręczenie nagrody za zajęcie pierwszego miejsca w III edycji konkursu na najlepszą pracę inżyniżynierską.

Nagroda została przyznana Panu inżynierowi Bartoszowi Siedziako – autorowi pracy, a także jej opiekunowi, Panu Profesorowi dr. inż. Bohdanowi Michalakowi. Nagrodzona praca nosi tytuł "Konstrukcja stalowa hali widowiskowej o przekryciu łukowym dużej rozpiętości z elementami cięgnowymi". W pracy zostały wykorzystane następujące programy firmy ArCADiasoft: R2D2-RAMA 2D, I.T.I. - INTERAKTYWNE TABLICE INŻYNIERSKIE, Konstruktor, ArCADia-INTELLICAD.

Nagrody wynoszą odpowiednio:

  • I miejsce, autor pracy - 3.000 zł
  • I miejsce, opiekun pracy - 2.000 zł

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, studentów zapraszamy do udziału
w kolejnych edycjach konkursów.


aktualizacja: 27.06.2013
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Profil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft
<<