Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

NOWY SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP :
Wszystkie dane są… wymagane.
--
BUDMA 2015 - Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich dla systemu ArCADia BIM.

BUDMA 2015 - Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich dla systemu ArCADia BIM.

Będący wizytówką firmy ArCADiasoft Chudzik sp. j. autorski obiektowy system ArCADia BIM służy do tworzenia dokumentacji technicznej i jednocześnie jest kompleksową bazą informacji o budynku. W inteligentny sposób wspomaga on i koordynuje prace wszystkich uczestników procesu projektowania w każdej ich fazie. Łącząc specjalistyczne moduły branżowe w jeden wirtualny model budynku, zapewnia pełną kontrolę i bezpieczeństwo na etapie projektowania, usprawnia i przyspiesza etap realizacji i pozwala na sprawne zarządzanie budynkiem podczas jego eksploatacji.
Wszystkie moduły ArCADii stworzone zostały wprawdzie jako elementy jednego systemu, ale mogą także pracować niezależnie. Dzięki temu że mają zdolność komunikacji ze sobą, można za ich pomocą obsłużyć większość procesów projektowych i ujawniają się prawdziwe zalety systemu. Zawiera on wiele rozwiązań umożliwiających automatyczne tworzenie rysunków i schematów potrzebnych do stworzenia dokumentacji. Upraszcza proces projektowy dzięki możliwości analizy w świecie wirtualnym wielu wariantów i schematów oraz umożliwia wybór optymalnego rozwiązania – stworzenie modelu 3D daje projektantowi możliwość precyzyjnego sprawdzenia wszystkich detali, a program pozwala na wychwycenie błędów i kolizji.
Ze względu na zindywidualizowane potrzeby klientów istnieje możliwość zakupu tylko kilku wybranych modułów i ewentualne uzupełnienie systemu o kolejne w przyszłości, co pozwala użytkownikowi na znaczne oszczędności finansowe.

Obecnie system ArCADia BIM, wraz z innymi medalistami, startuje w konkursie „Złoty Medal – Wybór Konsumentów”. Wszystkich jego użytkowników i sympatyków prosimy o oddanie głosu. Można zagłosować codziennie. Dla nas liczy się każdy Państwa głos!

aktualizacja: 03.02.2015
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Profil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft
<<