Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

NOWY SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP :
Wszystkie dane są… wymagane.
--
ArCADia-ARCHITEKTURA 9 - poznaj nowe możliwości nowoczesnego programu CAD.

 

ArCADia-ARCHITEKTURA 9 - poznaj nowe możliwości nowoczesnego programu CAD.

Program ArCADia-ARCHITEKTURA to moduł branżowy systemu ArCADia BIM, innowacyjnego polskiego systemu oprogramowania CAD. ArCADia BIM pozwala na projektowanie zgodnie z technologią BIM [Building Information Modeling], jednocześnie nie tracąc niczego z tradycyjnego środowiska CAD. Efektem pracy projektanta jest wykonanie cyfrowego modelu budynku oraz rysunków w formacie DWG. Program ArCADia-ARCHITEKTURA wraz z systemem ArCADia BIM to kompleksowe narzędzie, które pozwala na stworzenie profesjonalnej dokumentacji architektonicznej. Dedykowany jest przede wszystkim architektom oraz wszystkim tym, którzy zajmują się kształtowaniem, modelowaniem lub odtwarzaniem bryły budynku.

ArCADia-ARCHITEKTURA - cyfrowy model budynku ArCADia-ARCHITEKTURA wykorzystywana jest do obiektowego tworzenia profesjonalnych rzutów i przekrojów architektonicznych, interaktywnego podglądu 3D oraz realistycznej wizualizacji. ArCADia-ARCHITEKTURA zawiera specjalistyczne funkcje architektoniczne, m.in.: automatyczny przekrój, automatyczne wymiarowanie czy import elementów budynku z innych programów.
Moduł ArCADia-ARCHITEKTURA jest rozwinięciem funkcji bazowych systemu ArCADia BIM, co oznacza, że część opcji modelowania budynku znajduje się w podstawowym edytorze graficznym systemu, czyli programie ArCADia 10 / PLUS 10 lub LT 10. Użytkownik ma również możliwość pracy z naszym system BIM w programie AutoCAD, przez instalację nakładki ArCADia AC dostępnej dla wersji AutoCAD 2014/2015/2016/2017.

Lista zmian w ArCADia-ARCHITEKTURA 9 w stosunku do wersji 8.

Nowe funkcje modułu ArCADia-ARCHITEKTURA 9.

SUFITY PODWIESZANE:

 • Wprowadzanie sufitów podwieszanych o dowolnym kształcie lub automatycznie dostosowujących się do danego pomieszczenia. Sufit może być wykończony płytą lub składać się z zadanych modułów wyznaczonych przez rozstaw łat i paneli umieszczonych między nimi.
 • Wprowadzanie dowolnego sufitu podwieszanego poszczególnymi elementami: łatami głównymi i nośnymi, stelażem zewnętrznym i wykończeniem otworów, panelami i wieszakami.

BALUSTRADY:

 • Wprowadzanie balustrad na tarasach i schodach poprzez wrysowanie ich na rzucie.
 • Automatyczne wprowadzanie balustrady na schodach.

NASŁONECZNIENIE I ZACIENIANIE:

 • Możliwość stworzenia raportu długości czasu nasłonecznienia wszystkich lub wybranych pomieszczeń w budynku.
 • Możliwość pokazania zacieniania budynków przez stworzenie filmu wykonanego dowolną kamerą z listy, obrazującego przejście cienia w wyznaczonym dniu lub dniach.

RENDERING:

 • Domyślne pory dnia i nocy dla zapisu renderingu zostały rozszerzone między innymi o zachód i wschód słońca.

ZESTAWIENIA:

 • Zestawienia elementów sufitów podwieszanych; oddzielnie stelaża, paneli oraz wieszaków.


Nowe funkcje podstawowe systemu ArCADia 10 dostępne od wersji 10.4, która zawiera moduł ArCADia-ARCHITEKTURA 9.

Funkcje podstawowe systemu ArCADia BIM wbudowane w moduły graficzne (ArCADia, ArCADia LT, ArCADia PLUS i ArCADia AC):

OKNA i DRZWI:

 • Przenumerowanie symboli typu okien i drzwi.

POMIESZCZENIA:

 • Dodawanie nazw pomieszczeń, wraz z temperaturą i zapotrzebowaniem na oświetlenie, do biblioteki programu.

SŁUPY i KOMINY:

 • Ułatwienia przy wprowadzaniu dzięki możliwości wskazania kąta, bez konieczności wchodzenia do okna właściwości.

ZESTAWIENIA:

 • W zestawieniu pomieszczeń znajdują się informacje o powierzchni wykończeniowej ścian.
 • Zestawienie stolarki okiennej i drzwiowej zostało przebudowane, schematy rysowane są teraz w skali ustalanej przez użytkowania, a cały wykaz dzieli stolarkę na poszczególne kondygnacje.
 • Zestawienie obiektów 3D wprowadzonych do budynku lub na teren. Wykaz podzielony na kondygnacje, może także pokazywać podział na grupy bądź być wykonany tylko dla zaznaczonych elementów.

OBIEKTY:

 • Biblioteka obiektów 3D rozszerzona o sylwety postaci, bramy, furtki itp.
 • Biblioteka obiektów 2D powiększona o symbole drzew na rzut i elewacje budynków.POBIERZ NAJNOWSZĄ WERSJĘ PROGRAMU ArCADia 10 64-bit


ArCADia-ARCHITEKTURA - cyfrowy model budynku, hala stalowa


aktualizacja: 29.03.2018
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Profil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft
<<