Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie, integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

NOWY SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP :
Wszystkie dane są… wymagane.
--
INFO: Pełna oferta sklepu z SYSTEMEM RABATOWYM.  |  Kupuj w cenie dnia, rabaty nawet ponad 70%!

Dalmierz laserowy Bosch GLM 100 C Professional za 1zł!

Program Dalmierz laserowy Bosch GLM 100 C Professional za 1zł!
Program Dalmierz laserowy Bosch GLM 100 C Professional za 1zł!
32-bit i 64-bit64-bit
Cena promocyjna: 
netto: 1,00 zł 
brutto: 1,23 zł 
Rabat na program CAD Dalmierz laserowy Bosch GLM 100 C Professional za 1zł! w sklepie INTERsoft
linia

Dalmierz laserowy Bosch GLM 100 C Professional za 1zł!

Bosch GLM 100 C bazuje konstrukcyjnie na znanym i bardzo popularnym modelu dalmierza Bosch GLM 80. W modelu GLM 100 znajdziemy m.in. dwuosiowy czujnik pochylenia o zakresie 360°, który wspomaga wykonywania pomiarów pośrednich, a we współpracy z szyną Bosch R60 dalmierz pełni rolę poziomicy elektronicznej. Wśród dostępnych do dalmierza akcesoriów znajdziemy również praktyczny trójnożny statyw. Dalmierz wykonuje pomiary do 100 m z dokładnością 1.5 mm co sprawia, że dalmierz Bosch GLM 100 C sprawdzi się nawet w bardzo trudnych i skomplikowanych warunkach pomiarowych. Dalmierz wyposażono w automatycznie obracany ekran (flip), który ułatwia odczytywanie wyników oraz wbudowany akumulator Li-Ion o dużo większej wydajności i żywotności niż popularne baterie czy akumulatory Ni-MH. Wysoka norma odporności IP54 zapewnia bezproblemową pracę instrumentu w dużym zapyleniu i wilgotnym otoczeniu.
Dalmierz laserowy Bosch GLM 100 C jest pierwszym modelem w ofercie niemieckiego producenta wyposażonym w interfejs Bluetooth. Służy on do bezprzewodowej transmisji danych pomiarowych w czasie rzeczywistym z dalmierza do zewnętrznego urządzenia rejestrującego. Dzięki zastosowaniu bezprzewodowej transmisji użytkownik może tworzyć cyfrowe szkice mierzonego obiektu, wykorzystując dedykowane przez producenta oprogramowanie Bosch Kamera pomiarowa. Aplikacja jest do pobrania za darmo w wersjach na systemy operacyjne Android i iOS. Oprogramowanie to pozwala wykonywać zdjęcia obiektów i wprowadzać na nich wymiary - ręcznie lub automatycznie z dalmierza przy pomocy transmisji Bluetooth. Oprogramowanie to posiada także funkcje zdalnej obsługi dalmierza z urządzenia mobilnego.

Dane techniczne: Bosch GLM 100 C Professional (przejdź do strony producenta)

Współpraca dalmierza Bosch GLM 100 C Professional z oprogramowaniem CAD.

Jedną z ważniejszych cech dalmierza laserowego Bosch GLM 100 C Professional jest wbudowane łącze Bluetooth. Dzięki niemu wymiary zmierzone przez dalmierz mogą być na bieżąco wysyłane z dalmierza do urządzenia zewnętrznego i tam zapisywane w postaci cyfrowego szkicu wymiarowego. Producent z urządzeniem dostarcza aplikacje Bosch Kamera pomiarowa dla platform mobilnych oraz aplikację do połączenia urządzenia z komputerem, również przez port USB. Rozwiązanie to choć bardzo praktyczne ma klika istotnych wad. Wykonywany w urządzeniu mobilnym rysunek nie jest w formacie DWG, producent nie dostarcza oprogramowania rysującego dla platformy Windows. Alternatywą dla tego rozwiązania o zdecydowanie większych możliwościach jest połączenie dalmierza z tabletem, laptopem lub komputerem PC z systemem Windows i naszym oprogramowaniem ArCADia BIM. Firma ArCADiasoft stworzyła innowacyjny produkt, jedyny polski system BIM który pozawala projektantowi w trakcie wykonywania tradycyjnego rysunku .DWG tworzyć cyfrowy model budynku. Połączenie dalmierza wyposażonego w komunikację Bloetooth z naszym oprogramowaniem CAD /BIM pozwala na automatyczne wykonywanie rysunku na podstawie wymiarów które rejestruje dalmierz w efekcie użytkownik szybko otrzymuje rysunek .DWG oraz model budynku w 3D. Kupując dalmierz w ofercie promocyjnej, klient ma możliwość doboru do dalmierza własnego pakietu oprogramowania CAD / BIM.

Zalety dalmierza Bosch GLM 100 C Professional

  Funkcje dalmierza: zintegrowany pomiar nachylenia, pośredni pomiar długości, pośredni pomiar wysokości, funkcja pomiaru powierzchni ściany, samowyzwalacz, pomiar min./maks.
 • Pomiary z dokładnością 1.5 mm powierzchni, objętości i długości w zasięgu do 100 m potwierdzoną certyfikatem ISO 16331-1.
 • Szybki transfer danych przez Bluetooth. Darmowa aplikacja na smartfony Android i iOS do wykonywania zdjęć mierzonych obiektów i nanoszenia na nie pomiarów transmitowanych automatycznie z dalmierza laserowego.
 • komunikacja z komputerami PC przez port Micro-USB,Darmowa aplikacja na komputery PC z Windows do transmisji danych za pomocą kabla USB.
 • Łatwa wymiana i inteligentna dokumentacja wartości pomiarowych dzięki aplikacji GLM measure&document.
 • Z pomocą aplikacji GLM floor plan możesz sporządzić cyfrowy rzut poziomy, importować oraz edytować istniejące rzuty, a także eksportować rezultaty pracy.
 • Dodatkowa funkcjonalność dzięki czujnikowi nachylenia 360°.
 • Automatyczne zapisywanie ostatnich 50 wyników oraz jednej stałej.
 • Precyzyjna i łatwa obsługa dzięki automatycznie obracającemu się i podświetlanemu wyświetlaczowi.

Bosch GLM100

UWAGA: Produkt nie jest objęty systemem rabatowym!

ZOBACZ FILM PREZENTUJĄCY PRODUKT, WIĘCEJ FILMÓW ZNAJDZIESZ W NASZYM KANALE YouTube.

Dlaczego warto kupić Dalmierz laserowy Bosch GLM 100 C Professional za 1zł! ?

 • Wysoka jakość wykonania, podświetlany wyświetlacz z funkcją automatycznego obracania obrazu (flip), stabilna stopka do pomiaru w narożnikach i od krawędzi, ochrona przed pyłem i bryzgającą wodą - obudowa klasy IP54,
 • Dostępność dodatkowych akcesoriów, ułatwiających korzystanie z dalmierza, statyw BT 150, szyna aluminiowa Bosch R60 zmieniająca dalmierz w poziomice cyfrową.
 • Współpraca z zewnętrznym oprogramowaniem przez interfejs Bluetooth.
 • Produkt dostępny za 1zł w ofercie promocyjnej, która pozwala na skonfigurowanie własnego pakietu oprogramowania CAD / BIM z bardzo szerokiej oferty produktów firmy ArCADiasoft.

linia

Zostaw swoją opinie i oceń produkt:

Aby dodawać opinie o produktach wpisz numer klienta w formularzu na stronie. Kliknij tutajSKU: 431
Dostępność: niedostępny

Klienci, którzy kupowali ten produkt, najczęściej wybierali także :

Przy zakupie Dalmierz laserowy Bosch GLM 100 C Professional za 1zł! polecamy również.

Profil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft
<<