arcadiasoft
intersoft
arcadiasoft

Z dniem 1 lipca 2022r. program został zakończony.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertę na system ArCADia.

 

Przejdź do sklepu internetowego INTERsoft

Cel programu:

 

W środowisku architektów dużo dyskutuje się o technologii BIM i chyba wszyscy już zdali sobie sprawę, że jej wdrożenie to konieczność. Przyszedł czas zaopatrzyć się w narzędzia pozwalające na jej zastosowanie w codziennej pracy architekta. Wychodząc naprzeciw potrzebom środowiska Izba Architektów RP oraz ArCADiasoft Chudzik sp. j. stworzyły program „BIM dla polskich architektów”. Celem przedsięwzięcia jest rozpowszechnienie BIM-u wśród architektów poprzez udostępnienie narzędzi projektowych oraz szkoleń. Dzięki temu zrzeszeni w Izbie mogą używać tego specjalistycznego oprogramowania komercyjnie. W zamian wnoszą niewielkie zryczałtowane opłaty – tylko za zrealizowane i „sprzedane” projekty. Zintegrowany model budynku nie byłby kompletny bez elementów branżowych. Z tego względu oprócz dostępu do oprogramowania dla architektów IARP przewidziano go także dla współpracujących z nimi branżystów. Program „BIM dla polskich architektów” trwa od 1 sierpnia 2019 do 30 czerwca 2022 r.

Co oferuje program BIM DLA POLSKICH ARCHITEKTÓW?


Każdy członek IARP po rejestracji w programie uzyskuje bez opłat komercyjną licencje na:

  • ArCADia BIM PL

  • ArCADia-ARCHITEKTURA PL

  • ArCADia-IFC RVT PL

oraz może wskazać trzech współpracowników branżowych, którym umożliwione zostanie pobranie po jednej bezpłatnej licencji na moduł:

  • ArCADia BIM PL

Program umożliwia zatem współpracę B2B projektantów z różnych firm przy wspólnym projekcie na wspólnej platformie projektowej. Oczywiście, jeśli zespół działa w jednej firmie, pracodawca – architekt IARP, może skorzystać z czterech licencji ArCADia BIM PL oraz z modułu ArCADia-ARCHITEKTURA PL i ArCADia-IFC RVT PL dla swoich pracowników.

Jak przystąpić:

 

DLA ARCHITEKTÓW

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy.
  • Zainstaluj pakiet architektoniczny i pracuj na nim nawet do połowy 2022 roku.
  • Nic nie ryzykujesz – będziemy oczekiwali wpłaty zryczałtowanej kwoty 184 zł netto tylko i wyłącznie w sytuacji, kiedy otrzymasz wynagrodzenie za projekt, który powstał z udziałem naszego oprogramowania. Nie ma żadnych innych kosztów uczestnictwa w projekcie.

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

DLA WSPÓŁPRACOWNIKÓW ARCHITEKTA

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy, ze wskazaniem architekta, z którym pracujesz.
  • Używaj ArCADia BIM PL do tworzenia projektów, przy których współpracujesz ze wskazanym architektem.
  • Ewentualną zryczałtowaną opłatę w wysokości 184 zł netto za projekt uiści architekt.

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

ArCADia BIM

Podstawowa aplikacja systemu.

ArCADia-ARCHITEKTURA

Moduł z zawansowanymi funkcjami architektonicznymi.

ArCADia-IFC RVT

Moduł wymiany danych z innymi aplikacjami BIM.

ArCADia BIM PL to główna aplikacja systemu przeznaczona jest dla wszystkich uczestników procesu projektowego. Umożliwia podstawowe modelowanie budynku wraz z instalacjami oraz koordynację współpracy międzybranżowej, w tym scalanie projektów, wykrywanie kolizji i wizualizację zmian.

ArCADia-ARCHITEKTURA PL to moduł rozszerzający funkcjonalność systemu, pozwala m.in. na tworzenie: zestawień materiałów, powierzchni i kubatur, wykonywanie przekrojów, obliczanie nasłonecznienia pomieszczeń, automatyczne wymiarowanie, a także tworzenie więźby dachowej i import konstrukcji stalowych.

ArCADia-IFC RVT PL to moduł rozszerzający funkcjonalnośc systemu, umożliwia eksport i import formatów IFC, zaczytywanie projektów z programu Revit i wykorzystywanie ich np. jako podkład 3D.

Regulamin

Przeczytaj pełny Regulamin akcji
BIM dla polskich Architektów

Kontakt

Potrzebujesz pomocy w związku z programem?
Skontaktuj się z nami.

Pobierz

ArCADia BIM PL z modułami
Testuj pełną wersję przez 28 dni.

Fb Tw Inst Yt