Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

NOWY SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP :
Wszystkie dane są… wymagane.
--

Regulamin promocji:

Promocja realizowana jest na warunkach określonych w Regulaminie Sklepu (kliknij tutaj) z uwzględnieniem poniższych postanowień:
  1. Promocja obowiązuje przy zakupie licencji na programy autorskie firmy ArCADiasoft Chudzik spółka jawna (wraz z aktualizacjami do tych programów)
  2. Promocja nie dotyczy pakietów oraz nie łączy się z systemem rabatowym, ani z innymi promocjami.
  3. Uczestnikami promocji nie mogą być podmioty, które dystrybuują (dokonują dalszej sprzedaży) produktów wskazanych w pkt.1.
  4. Uczestnik promocji tworzy zamówienie z programów wskazanych w pkt.1. W zależności od liczby zamówionych programów, w zamówieniu, uczestnik płaci równowartość ceny: najdroższego produktu w wypadku zamówienia 2 programów, dwóch najdroższych produktów przy zamówieniu 5 programów, trzech najdroższych produktów przy zamówieniu 10 programów.
  5. Jeśli w zamówieniu znajdują się produkty w innej liczbie niż wskazane w pkt. 4, to dodawane są one w aktualnych cenach podanych na stronie www.intersoft.pl
  6. Oferta nie łączy się systemem rabatowym dla stałych klientów i ofertą promocyjną Rabat 27% dla wszystkich.
  7. Promocja obowiązuje do 31.12.2018r.
Wyjaśnienie:
Jeśli chcesz skorzystać z oferty światecznej aktywuj promocję poniżej przyciskiem 'Chcę skorzystać z promocji'.
Wybranie go spowoduje przełączenie sklepu internetowego w tryb, w którym dostępne będą jedynie produkty możliwe do zakupu w niniejszej akcji promocyjnej. W ofercie tej będziesz mógł zamówić nawet do 7 programów za jedyne 1zł każdy.
W dowolnej chwili możesz wrócić do pełnej oferty wybierając tryb 'System rabatowy dla stałych klientów'.

Akcja promocyjna została zakończona.


Zachęcamy do skorzystania z aktualnej oferty
w kórej możesz kupić oprogramowanie z rabatem od 27%.

Logo firmy INTERsoft
Profil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft
<<