Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

NOWY SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP :
Wszystkie dane są… wymagane.
--
 
Jarosław Cisłak
Doradca Zarządu | Kierownik Działu Sprzedaży

tel.: +48 42 689 11 01

email:
Facebook     YouTube

Dalmierz laserowy Leica DISTO™ D8:

 • Najbardziej wszechstronny dalmierz laserowy.
  Wyposażony w cyfrowy celownik, kolorowy wyświetlacz 2.4", czujnik pochylenia 360 stopni oraz Bluetooth?. Leica DISTOT D8 to numer jeden wśród dalmierzy - oferuje zupełnie nowe opcje pomiarowe.
 • Czujnik pochylenia 360°
  Połączenie pomiaru kąta i odległości pozwoli Ci mierzyć odległości wszędzie tam gdzie zawodzą metody konwencjonalne. Odległość pozioma może zostać pomierzona szybko i sprawnie z ominięciem przeszkód terenowych, nawet tam gdzie nie ma punktów refleksyjnych.
 • Znakomite rozmieszczenie elementów na wyświetlaczu
  Wyniki są wyświetlane na dużym, czytelnym i wysoce kontrastowym wyświetlaczu. Za naciśnięciem przycisku na wyświetlaczu pojawiają się dodatkowe informacje dotyczące pomiarów, np. wysokości pośrednia, powierzchnia pomieszczenia, informacje kątowe.
 • Cyfrowy celownik
  Dzięki cyfrowemu celownikowi z 4x powiększeniem i kolorowemu wyświetlaczowi o przekątnej 2.4" łatwo i szybko zmierzysz długie celowe, ponieważ zawsze będziesz widzieć punkt na który celujesz.
 • BLUETOOTH?
  Dzięki zintegrowanej technologii BLUETOOTH?, wyniki pomiarów mogą być bezprzewodowo przesyłane do komputerów kieszonkowych i PC dzięki czemu możesz opracować pozyskane dane w programach takich jak Excel?, Word?, AutoCAD? i innych.
 • Darmowe oprogramowanie
  Razem z dalmierzem Leica dostępny jest program "Leica DISTOT Transfer" oraz plug-in dla programu AutoCAD, który umożliwia wygodne planowanie i rysowanie w programie AutoCAD.

ArCADia-INWENTARYZATOR:

 • Wykonywanie rysunku 3D pomieszczeń na podstawie danych pobieranych z elektronicznych urządzeń pomiarowych wyposażonych w technologię Bluetooth (np.: Leica: Disto D3a BT, Disto A6).
 • Praca bezpośrednio w programie CAD na rysunku .dwg, możliwość korygowania na bieżąco rysunku.
 • Program posiada innowacyjne, autorskie rozwiązanie umożliwiające w prosty sposób sklejanie mierzonych pomieszczeń w rzuty całych kondygnacji na miejscu pomiaru.
 • Program w połączeniu z modułem ArCADia-START daje w pełni funkcjonalne środowisko gaficzne CAD przy pomocy którego możemy wykonywać rysunki w formacie .dwg, również bez użycia dalmierza.

Pobierz katalog produktów

POZOSTAW NAM SWOJE DANE KONTAKTOWE
Chcę aby Konsultant doradził mi wybór najkorzystniejszego rozwiązania CAD/CAE oraz wyjaśnił szczegóły promocji.

Telefon Email

Wyrażam zgodę na umieszczenie powyższych informacji w bazie danych osobowych administrowanej przez ArCADiasoft Chudzik spółka jawna oraz ich przetwarzanie z zachowaniem wymogów określonych w ustawie z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz 883.) i ustawie z dnia 26.08.2002 r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Logo firmy INTERsoft
 
Profil INTERsoftProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft
<<