Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

NOWY SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
NIP :
Wszystkie dane są… wymagane.

PRACA I KARIERA

Aktualnie firma INTERsoft poszukuje pracowników na stanowiska :

Asystent działu handlowego

Zatrudnimy kreatywnych studentów do pozyskiwania nowych Klientów, utrzymywania dobrych relacji i ich kompleksowej obsługi. Oferujemy pracę w dużej i stabilnej firmie w młodym i dynamicznym zespole z możliwością rozwoju zawodowego i uczestnictwa w innowacyjnych projektach, a także wewnętrzne szkolenia przygotowujące do pracy.
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie.

Wymagania:

  • Oferta skierowana jest do studentów
  • umiejętność obsługi komputera
  • wytrwałość i łatwość nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmowy telefonicznej
  • znajomość oprogramowania inżynierskiego będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwnaie nowych klientów poprzez kontakt telefoniczy
  • telemarketing

Aplikacje z CV prosimy przesyłać na adres:

  • e-mail:
  • listownie lub osobiście: INTERsoft sp. z o.o. 90-057 Łódź, ul. Sienkiewicza 85/87

INŻ. BUDOWNICTWA

Wymagania:

  • mgr. inż. budownictwa - Konstruktor z doświadczeniem w projektowaniu

  • pisania założeń technicznych i specyfikacji do programów inżynierskich z uwzględnieniem Eurokodów
  • testowania programów inżynierskich w Dziale Rozwoju Oprogramowania

  • e-mail:

PROGRAMISTA

Wymagania:

  • Znajomość języków programowania C++ lub C#

Mile widziana znajomość:

  • Znajomość bibliotek MFC
  • STL i środowiska .NET
  • DirectX, OpenGL
  • Java
  • Oprogramowania CAD/CAM dostępnego na rynku

Wymagamy:

  • Umiejętności pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Możliwość wykorzystania i poznania nowoczesnych technologii IT.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od umiejętności i osiągnięć.
  • Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego oraz pracę z młodym, ambitnym i prężnym zespołem.

  • e-mail:

Logo firmy INTERsoft

Profil INTERsoftProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft