Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

NOWY SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP :
Wszystkie dane są… wymagane.
--

Konstruktor 6.1 - nowy moduł Fundamenty bezpośrednie Eurokod PN-EN.

Konstruktor 6.1 - nowy moduł Fundamenty bezpośrednie Eurokod PN-EN.

 

Zainteresowanie normami Eurokod PN-EN w budownictwie ciągle rośnie. Projektowanie i obliczenia konstrukcji stalowych i konstrukcji żelbetowych zgodnie z tymi normami umożliwia również program Konstruktor. Program ten jest prekursorem innowacyjnej idei programu zbudowanego ze współpracujących ze sobą modułów, które jednocześnie mogą działać niezależnie od siebie. Najnowsza wersja programu Konstruktor 6.1 została rozbudowana o nowy moduł Fundamenty bezpośrednie Eurokod PN-EN do obliczeń i analizy stup i ław fundamentowych zgodnie z normą PN-EN 1997-1 Eurokod 7: Część 1; Zasady ogólne: maj 2008 (Podejście obliczeniowe DA2).

Program Fundamenty bezpośrednie Eurokod PN-EN to moduł do programu Konstruktor pozwalający wymiarowanie fundamentów bezpośrednich wg Eurokodu.

  • Moduł do wymiarowania fundamentów bezpośrednich obciążonych jedno i dwukierunkowo oraz sprawdzania nośności i osiadania gruntu uwarstwionego pod stopą wg normy: PN-EN 1997-1 Eurokod 7: Część 1; Zasady ogólne: maj 2008 (Podejście obliczeniowe DA2).
  • Typy liczonych fundamentów: ławy fundamentowe oraz stopy fundamentowe - prostopadłościenne, trapezowe, schodkowe, kielichowe, okrągłe.
  • Sprawdzanie nośności gruntu pod fundamentem z odpływem i bez odpływu na poszczególnych warstwach.
  • Sprawdzenie stanu granicznego na ścięcie gruntu w poziomie posadowienia i na pozostałych warstwach.
  • Sprawdzanie położenia wypadkowej.
  • Wyznaczenie zbrojenia fundamentu zgodnie z PN-EN 1992-1-1 2008 Eurokod 2: Część 1; Reguły ogólne i reguły dla budynków.
  • Sprawdzenie stateczności fundamentu na obrót w poziomie posadowienia.
  • Sprawdzenie osiadania fundamentu na podłożu warstwowym.


aktualizacja: 25.11.2011
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
 
Profil INTERsoftProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft
<<