Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

NOWY SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP :
Wszystkie dane są… wymagane.
--

HISTORIA

Firma INTERsoft powstała w połowie 1997 roku pod nazwą INTERsoft - software w budownictwie. Jej założycielem i główną siłą napędową jest absolwent Politechniki Łódzkiej mgr inż. budownictwa Jarosław Chudzik. Od pierwszych dni istnienia firmy jej prężnemu rozwojowi towarzyszy także mgr inż. budownictwa Jarosław Cisłak.
Pierwszym etapem działalności firmy było wprowadzenie na polski rynek programu ArCon-Wizualna Architektura do tworzenia projektów architektonicznych. Na podstawie umowy zawartej na wyłączność z niemiecką firmą mb-Software AG ( jedna z największych firm informatycznych w branży budowlanej w Niemczech, właściciel praw autorskich ), firma INTERsoft przetłumaczyła program na język polski i dostosowała go do zasad i warunków projektowania w naszym kraju. ArCon został zaprezentowany polskim architektom w październiku 1997 i od razu spotkał się z ich ogromnym uznaniem. Jego oszałamiający sukces pozwolił na błyskawiczny rozwój firmy INTERsoft i dał mocne podstawy do rozpoczęcia prac nad własną aplikacja inżynierską. Potwierdzeniem uznania dla firmy i programu było przyznanie przez architektów i inżynierów Nagrody Publiczności na Międzynarodowych Targach Zastosowań Informatyki CAD/CAM 98 w Warszawie.
Dzisiaj program ArCon jest wykorzystywany w większości polskich pracowni architektów i inżynierów jako podstawowe narzędzie do przygotowania koncepcji i wizualizacji projektów architektonicznych, przez firmy projektujące i budujące domy jednorodzinne jako przeglądarka gotowych projektów, a firmy meblarskie przygotowują w formacie programu ArCon swoją ofertę w postaci elektronicznej. Kolejne wersje programu są tworzone z udziałem naszych informatyków, w tym również wersje przygotowywane na pozostałe rynki europejskie.
...
Początek współpracy z niemiecką firmą Luminar medien Vertrieb, która zaowocowała wykonaniem na rynek niemiecki wielu programów: "Leksykon Giełdowy" (BörsenLexikon) wprowadzający użytkowników w świat giełdy papierów wartościowych; oraz w kolejnych latach: programu edukacyjnego do nauki w klasach młodszych w szkołach niemieckich "Lumie, mądry smok" (Lumie der kluge Drache); „Druckstudio”; i „GartenWelt" – program do projektowania ogrodów.
...
W sprzedaży pojawia się program Konstruktor – pierwszy program autorski, efekt prac nad aplikacją, która dzisiaj stała się kompleksowym i całościowym systemem oprogramowania inżynierskiego. Jest to aplikacja o budowie modułowej, posiadająca wspólny program zarządzający. Ponieważ wszystkimi modułami rządzi ta sama logika wprowadzania danych to obsługa jest intuicyjna, a wyniki są automatycznie przekazywane między nimi. Dzięki takiej budowie każdy projektant może kupić i wykorzystywać tylko niezbędne mu narzędzia, a wraz z rozwojem swojej firmy może rozbudowywać swój program. Początkowo Konstruktor obejmował 5 modułów, dziś liczy już 24 moduły liczące oraz 6 modułów rysunkowych służących do wykonywania rysunków konstrukcyjnych w formacie dxf.
...
INTERsoft jako jedyna firma z Europy środkowo-wschodniej przystępuje do Konsorcjum ITC ( Intellicad Technology Consortium, Portland, USA), grupującego firmy z całego świata piszące program IntelliCAD. Jest to program wspomagający projektowanie 2D i 3D. Ze względu na ten sam format zapisu danych (dwg) i filozofię działania do złudzenia przypomina AutoCADa. Członkostwo w ITC jest niewątpliwym powodem do dumy dla firmy INTERsoft, gdyż w skład konsorcjum wchodzą jedynie te firmy, które w swojej dotychczasowej działalności udowodniły, iż mają wystarczająco duży potencjał pozwalający na tworzenie zaawansowanych programów komputerowych.
...
Laureatem VII edycji Konkursu ''Łódź Proponuje'' organizowanego przez Prezydenta Miasta Łodzi. Nagrodzony w konkursie, za swoją innowacyjność, walory użytkowe oraz jakość, zostaje program Konstruktor. Do oferty wprowadzone zostają kolejne autorskie rozwiązania: program R3D3 Rama 3D do analizy statycznej i wymiarowania układów prętowych 3D; NetMan do zarządzania projektem i dokumentacją budowlaną oraz program kosztorysowy Ceninwest.
...
Aplikacja NetMan 1.11 uzyskuje certyfikat zgodności z platformą .NET. - ''Certified for Microsoft Platform''. Nasze wszystkie produkty przechodzą przez liczne procedury testowe. Program NetMan przeszedł przez szczegółowy proces testowania w firmie Veritest - niezależną od Microsoft firmę specjalizującą się w weryfikowaniu i w zapewnieniu jakości szerokiej grupy produktów. Oznacza to, że aplikacja została przetestowana zgodnie z normami jakościowymi w zakresie takich własności jak niezawodność, bezpieczeństwo, wysoka dostępność, łatwość obsługi i współpraca z systemem operacyjnym Microsoft Windows, platformą .NET oraz innymi aplikacjami zgodnymi z Microsoft Windows. INTERsoft dołącza do grona firm z tytułem Microsoft Certified Partner uzyskując kompetencje ISV/Software Solution. Tytuł ten jest potwierdzeniem jakości i zgodności naszego oprogramowania z wymaganiami Microsoft jak i tego, że nasi pracownicy posiadają odpowiednie kompetencje i kwalifikacje, a nasi Klienci, zgodnie z wymogami programu MCP, potwierdzili wykorzystanie w codziennej praktyce aplikacji INTERsoftu. Rozpoczęcie prac nad nowatorskim w skali światowej systemem ArCADia, który został zaplanowany jako narzędzie do kompleksowej obliczeniowo-graficznej obsługi procesu projektowania budowlanego, komunikacji międzybranżowej (z wykrywaniem kolizji włącznie) i umiejscowieniem poszczególnych elementów budowlanych w harmonogramie prac na budowie (4D).
...
Najszerszej na rynku oferta oprogramowania dla branży budowlanej umożliwia wprowadzenie nowego sposobu udostępnienia licencji oprogramowania – roczna subskrypcja pakietu oprogramowania z licencją 3-stanowiskową. Zmieniające się normy branżowe, systemy operacyjne oraz nowe technologie w tworzeniu programów powodują, że żywot danej wersji programu komputerowego staje się coraz krótszy. INTERsoft PARTNER pozwala na stały dostęp do najnowszych wersji oprogramowania obejmującego bez mała wszystkie dziedziny procesu projektowania budowlanego, bez angażowania dużych środków finansowych. Zgodnie z założeniami programu wszyscy Klienci w ciągu roku mają systematycznie aktualizowany pakiet poprzez uzupełnianie go zarówno o nowe programy jak i o kolejne, ulepszone wersje pozostałych programów. Na bieżąco świadczona jest pomoc techniczna. Dzisiaj w skład pakietu wchodzi 60 programów, a opłata roczna za 3 stanowiskową licencję o wartości ponad 100.000 zł wynosi jedynie 2,5% wartości.
...
INTERsoft dołącza do grona firm, które mogą się poszczycić tytułem Microsoft GOLD Certified Partner z kompetencją ISV/Software Solution (niezależny producent oprogramowania).

Na podstawie umowy zawartej z firmą Nemetschek A.G., INTERsoft zostaje autoryzowanym partnerem i przejmuje w Polsce działania związane ze sprzedażą i serwisem wysoce specjalistycznych programów Allplan Architektura oraz Allplan Inżynieria.
...
Po ukazaniu się rozporządzeń związanych z obowiązkiem sporządzania świadectw energetycznych, jako jedni z pierwszych wprowadzamy do oferty program ArCADia-TERMO – program do kompleksowych obliczeń cieplnych i sporządzania świadectw energetycznych oraz audytów energetycznych.
...
Kontynuując wcześniejszą działalność związaną ze wsparciem finansowym instytucji opiekujących się dziećmi i młodzieżą, od maja 2008 roku INTERsoft stał się oficjalnym sponsorem drużyny koszykarzy na wózkach ''ŁTRSN-INTERsoft''.
...
Od października, jako jedna z pierwszych, firma zaangażowała się jako partner-pracodawca programu ''Młodzi w Łodzi'', i stała się fundatorem praktyk oraz stypendiów skierowanych do studentów Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Łódzkiej. W ramach tego programu, we współpracy z Urzędem Miasta Łodzi, do dzisiaj są stale organizowane bezpłatne szkolenia, które umożliwiają studentom rozwijanie ich kompetencji.
...
Program ArCADia-TERMO po wnikliwym sprawdzeniu przez niezależnych ekspertów otrzymuje Złoty Medal targów BUDMA oraz wiele innych wyróżnień i nagród.
...
W związku z intensywnym rozwojem, w trosce o wysoką jakość i profesjonalizm działania, po przekształceniach powstają dwie wyspecjalizowane firmy: ARCADiasoft Chudzik sp.j. zajmująca się tworzeniem oprogramowania i nowymi technologiami oraz INTERsoft sp z o.o. zajmująca się marketingiem, sprzedażą i serwisem technicznym oprogramowania. Pozwoliło to dalece wyspecjalizować działania w obydwu firmach co skutkuje wyznaczaniem trendów w dziedzinie oprogramowania oraz szeregiem działań skierowanych ku Klientom (bezpłatne szkolenia, bezpłatna pomoc techniczna czy w pełni funkcjonalne bezpłatne wersje edukacyjne).
...
We wrześniu 2009 firma została sponsorem męskich drużyn juniorskich w piłce siatkowej klubu sportowego WIFAMA-ŁÓDŹ.
...
Program ArCADia-TERMO zostaje laureatem jubileuszowej XX edycji konkursu TERAZ POLSKA.
...
Nagroda gospodarcza Województwa Łódzkiego w kategorii "Małe Przedsiębiorstwo".
...
Wyróżnienie w kategorii "Produkt roku" na Targach Energetics 2011 za programy ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE i ArCADia-SIECI ELEKTRYCZNE.
...
Medal Polskiego Towarzystwa Energetycznego za opracowanie i wdrożenie innowacyjnych programów: ArCADia-ARCHITEKTURA i ArCADia-TERMO.
...
MTB BUDMA 2012 - Nagroda ACANTHUS AUREUS za stoisko targowe najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej firmy.
...
Laureat godła "Budowlana firma roku 2013".
...
W dniu 27 czerwca 2013 r. podczas Rady Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej odbyło się uroczyste wręczenie nagrody za zajęcie pierwszego miejsca w III edycji konkursu na najlepszą pracę inżynierską.

Nagroda została przyznana Panu inżynierowi Bartoszowi Siedziako – autorowi pracy, a także jej opiekunowi, Panu Profesorowi dr. inż. Bohdanowi Michalakowi. Nagrodzona praca nosi tytuł "Konstrukcja stalowa hali widowiskowej o przekryciu łukowym dużej rozpiętości z elementami cięgnowymi". W pracy zostały wykorzystane następujące programy firmy ArCADiasoft: R2D2-RAMA 2D, I.T.I. - INTERAKTYWNE TABLICE INŻYNIERSKIE, Konstruktor, ArCADia-INTELLICAD.

Nagrody wynoszą odpowiednio:

 • I miejsce, autor pracy - 3.000 zł
 • I miejsce, opiekun pracy - 2.000 zł
...

Firma została laureatem godła „Budowlana firma roku 2013”.

...
W dniu 18 grudnia 2013 r. podczas Rady Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbyło się wręczenie nagrody za zajęcie pierwszego miejsca w III edycji konkursu INTERsoftu na najlepszą pracę magisterską napisaną z użyciem naszego oprogramowania. 

Nagrodę otrzymał autor pracy zatytułowanej „Konstrukcyjny projekt budynku o konstrukcji stalowej przeznaczony na biuro o czterech kondygnacjach”, pan mgr inż. Zbigniew Wilgatek. Nagrodę otrzymał także opiekun pracy dyplomowej, pan prof. dr hab. inż. Wojciech Żółtowski.
W imieniu organizatora nagrody wręczyła pani Małgorzata Chrząstowska.

Wyniki trzeciej edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską są następujące:

I miejsce: mgr inż. Zbigniew Wilgatek z Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
Tytuł pracy: Konstrukcyjny projekt budynku o konstrukcji stalowej przeznaczony na biuro o czterech kondygnacjach
Opiekun pracy: prof. dr hab. inż. Wojciech Żółtowski
Wykorzystane programy: R3D3-Rama 3D, ArCADia-INTELLICAD, ArCADia 5.0 PL.

Nagrody wynoszą odpowiednio:

 • Autor pracy - 5.000 zł
 • Opiekun pracy - 3.000 zł
...

W 2014 roku INTERsoft sp. z o.o. po raz kolejny znalazł się wśród patronów i fundatorów nagród w dorocznym, szóstym już konkursie MŁODZI W ŁODZI - MAM POMYSŁ NA BIZNES, organizowanym przez Departament Architektury i Rozwoju Biura Rozwoju Przedsiębiorczości i Miejsc Pracy Urzędu Miasta Łodzi.

...

Głównym celem, realizowanego przez Urząd Miasta projektu pod nazwą Łódź Kreuje Innowacje jest prezentacja i promocja innowacyjnych i kreatywnych firm, produktów, usług i nowoczesnych gałęzi przemysłu. W 2014 roku wśród wyróżnionych instytucji znalazła się nasza firma. Cieszy to tym bardziej, że INTERsoft znalazł się w tak doborowym towarzystwie jak m.in., słynna na całym świecie łódzka Szkoła Filmowa.

...

W dniu 25 września 2014 r. podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego 2014/2015 na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej odbyło się wręczenie nagrody za zajęcie pierwszego miejsca w IV edycji konkursu INTERsoftu na najlepszą pracę inżynierską napisaną z użyciem naszego oprogramowania.

Nagrodę za pracę zatytułowaną Projekt koncepcyjny instalacji wodociągowo-kanalizacyjnej dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w Gdańsku-Oruni odebrała pani inż. Aleksandra Gawlik. Zwyciężczyni otrzymała od nas pamiątkowy dyplom i czek na kwotę 3.000 zł. Nagrodę otrzymał także opiekun pracy, pan dr inż. Jakub Drewnowski. Do napisania pracy wykorzystane zostały programy: ArCADia-INTELLICAD, ArCADia-INSTALACJE WODOCIĄGOWE, ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE, ArCADia-SIECI KANALIZACYJNE. Pani Ola zdradziła nam, że część wygranej zamierza przeznaczyć na kurs prawa jazdy, a jeśli się uda, to chciałaby również sfinansować jakiś ciekawy wyjazd. W uroczystości inauguracyjnej udział wzięli m.in. Dziekan Wydziału dr hab. inż. Ireneusz Kreja, prof. nadzw. PG, Prorektor ds. współpracy i innowacji dr hab. inż. Jacek Mąkinia, prof. nadzw. PG, zaproszeni goście, m.in. emerytowani wykładowcy i partnerzy z przemysłu oraz nowo wstępujący studenci. Wykład inauguracyjny pt. „Teledetekcja w inżynierii” wygłosił dr hab. inż. Marek Przyborski, prof. nadzw. PG.

WYNIKI 4. EDYCJI KONKURSU NA NAJLEPSZĄ PRACĘ INŻYNIERSKĄ

Komisja uznała, że najlepszą spośród nadesłanych jest praca:
Pani inż. Aleksandry Gawlik z Politechniki Gdańskiej

Zatytułowana: Projekt koncepcyjny instalacji wodociągowo-kanalizacyjnej dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w Gdańsku-Oruni.

Opiekunem pracy jest: Pan dr inż. Jakub Drewnowski.
Wykorzystane zostały programy:

 • ArCADia-INTELLICAD,
 • ArCADia-INSTALACJE WODOCIĄGOWE,
 • ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE,
 • ArCADia-SIECI KANALIZACYJNE

Nagrody wynoszą odpowiednio:
Autor pracy - 3.000 zł
Opiekun pracy - 2.000 zł

...

W październiku 2014 roku firma INTERsoft była partnerem spotkania z Profesorem Janem Gehlem, wybitnym duńskim architektem i urbanistą, konsultantem reorganizacji przestrzeni miejskich zarówno w Europie, jak i w Ameryce Północnej, Australii i na Dalekim Wschodzie.

...

Firma laureatem godła „Budowlana firma roku 2014”.

...

W dniu 18 grudnia 2014 r., podczas ostatniej tegorocznej Rady Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej, odbyło się wręczenie nagrody za zajęcie pierwszego miejsca w czwartej edycji konkursu INTERsoftu na najlepszą pracę magisterską napisaną z użyciem naszego oprogramowania.

Nagrodę otrzymał autor pracy zatytułowanej „Analiza porównawcza wyznaczania oddziaływań klimatycznych różnymi metodami obliczeniowymi na przykładzie BGŻ Areny”mgr inż. Bartłomiej Pokusiński. Nagrodę otrzymał także opiekun pracy dyplomowej, dr inż. Łukasz Supeł. W imieniu organizatora nagrody wręczył Prezes INTERsoft sp. z o.o., Jarosław Chudzik.

Wyniki 4. edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską są następujące:

I miejsce: mgr inż. Bartłomiej Pokusiński z Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej

Tytuł pracy: Analiza porównawcza wyznaczania oddziaływań klimatycznych różnymi metodami obliczeniowymi na przykładzie BGŻ Areny.

Opiekun pracy: dr inż. Łukasz Supeł

Wykorzystany został program R3D3-Rama 3D.

Zwycięzcy otrzymali nagrody w następującej wysokości:

 • autor pracy - 5.000 zł,
 • opiekun pracy - 3.000 zł.
...

Nasz sztandarowy produkt – system ArCADia BIM – został wyróżniony Złotym Medalem na Międzynarodowych Targach Poznańskich BUDMA 2015.

Będący wizytówką firmy ArCADiasoft Chudzik sp. j. autorski obiektowy system ArCADia BIM służy do tworzenia dokumentacji technicznej i jednocześnie jest kompleksową bazą informacji o budynku. W inteligentny sposób wspomaga i koordynuje prace wszystkich uczestników procesu projektowania w każdej ich fazie. Łącząc specjalistyczne moduły branżowe w jeden wirtualny model budynku, zapewnia pełną kontrolę i bezpieczeństwo na etapie projektowania, usprawnia i przyspiesza etap realizacji i pozwala na sprawne zarządzanie budynkiem podczas jego eksploatacji. 

...

INTERsoft po raz kolejny sponsoruje konkurs „Młodzi w Łodzi - Mam pomysł na biznes”.

...

Polskie Towarzystwo Energetyczne ogólnopolskie stowarzyszenie naukowo-techniczne; efektywność energetyczna, budownictwo pasywne, wyróżniło: Firmę ArCADiasoft Chudzik sp. j. II Medalem PTE, za opracowanie i wdrożenie innowacyjnych programów: ArCADia-INTELLICAD 7.2 i ArCADia-TERMO 6.1 do sporządzania świadectwa charakterystyki energetycznej i audytu energetycznego budynków.

...

Spośród 28 laureatów Złotego Medalu MTP targów BUDMA 2015, głosami internautów i zwiedzających, nasz produkt – system ArCADia BIM, otrzymał tytuł ZŁOTY MEDAL 2015 - WYBÓR KONSUMENTÓW. Dzięki zaangażowaniu Klientów i  internautów uzyskaliśmy świetny wynik – aż 43% wszystkich głosów oddano na nasz produkt! 

...

W dniu 2 października 2015 r. podczas gali rozpoczęcia roku akademickiego 2015/16 na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej odbyło się wręczenie nagrody za zajęcie pierwszego miejsca w 5. edycji konkursu INTERsoftu na najlepszą pracę inżynierską napisaną z użyciem naszego oprogramowania.

Nagrodę otrzymał autor pracy zatytułowanej „Termomodernizacja obiektu zabytkowego na podstawie audytu energetycznego na przykładzie budynku mieszkalnego tzw. Willi Oficerskiej w Warszawie przy ulicy Czerwonych Beretów 3”inż. Mariusz Tarapata. Nagrodę otrzymała także dr inż. Agnieszka Kaliszuk-Wietecka jako opiekun dyplomu. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz symboliczne czeki. W imieniu organizatora nagrody wręczyła Małgorzata Chrząstowska.

Wyniki 5. edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską są następujące:

I miejsce: inż. Mariusz Tarapata z Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej

Tytuł pracy: „Termomodernizacja obiektu zabytkowego na podstawie audytu energetycznego na przykładzie budynku mieszkalnego tzw. Willi Oficerskiej w Warszawie przy ulicy Czerwonych Beretów 3”

Opiekun pracy: dr inż. Agnieszka Kaliszuk-Wietecka

Wykorzystany został program ArCADia-TERMO PRO.

Zwycięzcy otrzymali nagrody w następującej wysokości:

 • autor pracy - 3.000 zł,
 • opiekun pracy - 2.000 zł.
...

Firma INTERsoft w 2015 roku zorganizowała Warsztaty Projektanta w 13 miastach w Polsce. W 2015 roku Warsztaty Projektanta organizowane przez firmę INTERsoft odbyły się w Opolu, Wrocławiu, Lublinie, Kielcach, Gdańsku, Toruniu, Zielonej Górze, Szczecinie, Poznaniu, Olsztynie, Warszawie, Krakowie i Częstochowie. Cieszyły się bardzo dużą popularnością. Prowadzącymi byli fachowcy w swoich dziedzinach, zazwyczaj współtwórcy oprogramowania. 

...

8 grudnia w Łodzi odbyła się nasza konferencja BIM w 90 minut. W czasie wykładu prezentowano pracę projektantów nad projektem wykonywanym zgodnie z założeniami BIM. W trakcie konferencji można było zobaczyć modelowanie bryły budynku z uwzględnieniem wizualizacji, wprowadzanie do modelu instalacji wewnętrznych oraz koordynację pracy uczestników procesu inwestycyjnego. Zaprezentowano sposób wyznaczania kolizji między elementami budynku oraz komunikacje z aplikacjami zewnętrznymi: zarówno z innymi systemami BIM, programem ArCADia-TERMO jak i z programami kalkulacyjnymi czy kosztorysowymi. 

Logo firmy INTERsoft
 
Profil INTERsoftProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft
<<