Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

NOWY SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP :
Wszystkie dane są… wymagane.
--
ArCADia 10 w wersji 64-bitowej, pobierz i poznaj nowy interfejs, sprawdź większą wydajność programu.

 

ArCADia 10 w wersji 64-bitowej, pobierz i poznaj nowy interfejs, sprawdź większą wydajność programu.

Program ArCADia 10 zastępując program ArCADia-INTTELICAD 8 wprowadza nowy interfejs użytkownika, który oparty jest o wstążki. Rozwiązanie znane już wcześniej użytkownikom naszych programów z aplikacji ArCADia-START, jak również aplikacji Microsoft Office czy wielu programów firmy Autodesk. ArCADia 10 pomimo bardzo rozbudowanej i specjalistycznej funkcjonalności dzięki nowemu interfejsowi użytkownika staje się programem prostszym w obsłudze, pogrupowanie funkcjonalności danych modułów na wstążkach zwiększa przejrzystość i ułatwia odszukiwanie rzadziej używanych funkcji. Użytkownicy naszego programu to w większości architekci i inżynierowie budownictwa duża grupą są jednak projektanci instalacji ograniczający się do pracy w ramach własnej branży. Mamy nadzieję że nowy interfejs przypadnie wszystkim do gustu i zdecydowanie ułatwi codzienną pracę.
ArCADia 10 to również istotny wzrost wydajności aplikacji. Program oparty jest o nową wersja silnika graficznego ODA Teigha 4.0.0. Nowy silnik graficzny w zdecydowanie większym zakresie wykorzystuje wsparcie karty graficznej co bardzo wyraźnie zwiększyło wydajność programu. Obecnie zalecamy użytkownikom programu ArCADia 10 stosowanie kart graficznych z pamięcią min 1GB RAM i wspierających co najmniej DirectX10.
Istotnym elementem wzrostu wydajności programu jest pełne wsparcie platformy 64-bitowej. Korzystanie z najnowszej wersji programu ArCADia 10 z 64-bitowym systemem operacyjnym pozwala w pełni wykorzystać możliwości obecnych platform sprzętowych. Dla naszego systemy ArCADia zalecamy konfiguracje z minimum 8GB pamięci RAM z naszych doświadczeń wynika jednak, że zasadne jest zwiększenie jej ilości do 16 lub 24 GB.

ArCAdia-INTELLiCAD zmienia się w ArCADia 10" hspace= ArCAdia-INTELLiCAD zmienia się w ArCADia 10

aktualizacja: 30.06.2016
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
 
Profil INTERsoftProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft
<<