Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

NOWY SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP :
Wszystkie dane są… wymagane.
--

20 LAT INTERsoft- pełna wersja ArCADia BIM dla wszystkich!

20 LAT INTERsoft- pełna wersja ArCADia BIM dla wszystkich!

 

Już od 20 lat tworzymy i dostarczamy specjalistyczne oprogramowanie inżynierskie wspomagające proces projektowania w branży budowlanej. W swojej ofercie mamy ponad 100 programów dla: Architektów, Konstruktorów i Instalatorów, w tym system ArCADia BIM, jedyny polski, tak kompleksowy program do projektowania BIM. Działania naszej firmy były wielokrotnie doceniane przez różne organizacje i nagradzane w wielu konkursach. System ArCADia BIM, został wyróżniony Złotym Medalem na Międzynarodowych Targach Poznańskich BUDMA 2015, a także Złotym Medalem Wybór Konsumenta 2015 na tych samych targach. Wcześniej program ArCADia-TERMO PRO również nagrodzony został Złotym Medalem MTB BUDMA 2009, oraz uhonorowany godłem „TERAZ POLSKA” w XX edycji konkursu na Najlepsze Produkty i Usługi. W ostatnim czasie firma została laureatem XIII edycji konkursu NAGRODA GOSPODARCZA WOJEWODY ŁÓDZKIEGO na rok 2016 w kategorii INNOWACYJNOŚĆ. Jednak najważniejszym dla nas wyróżnieniem jest wciąż rosnąca liczba Klientów. Chcemy podziękować Państwu, że od 20 lat jesteście z nami i motywujecie nas do wytężonej pracy nad rozwojem oprogramowania dla budownictwa. Zaplanowaliśmy szereg działań, które przybliżą Państwu nasze oprogramowanie i ułatwią decyzję o jego zakupie.

W ramach akcji: „nie ważne jak zaczynasz... ważne na jakiej wersji kończysz!” udostępniamy Państwu cały system ArCADia BIM - 28 dni z pełną funkcjonalnością (łącznie z zapisem i drukowaniem).

PRZEJDŹ DO DZIAŁU POBIERZ


aktualizacja: 08.05.2017
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
 
Profil INTERsoftProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft
<<