Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie, integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

NOWY SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP :
Wszystkie dane są… wymagane.
--
INFO: Pełna oferta sklepu z aktywnym SYSTEMEM RABATOWYM.

Dalmierz laserowy Leica DISTO™ D510 za 1zł

Program Dalmierz laserowy Leica DISTO™ D510 za 1zł
Program Dalmierz laserowy Leica DISTO™ D510 za 1zł
32-bit i 64-bit64-bit
Cena katalogowa: 
netto: 2199,00 zł 
brutto: 2704,77 zł 
Rabat na program CAD Dalmierz laserowy Leica DISTO™ D510 za 1zł w sklepie INTERsoft
Cena po rabacie: 
netto: 1,00 zł 
brutto: 1,23 zł 
linia

Dalmierz laserowy Leica DISTO™ D510 za 1zł

Dalmierz Leica DISTO™ D510 należy do grupy najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych ręcznych dalmierzy laserowych na rynku narzędzi pomiarowych. Z oferty producenta D510 jest pierwszym dalmierzem wyposażonym w kamerę cyfrową z 4-krotnym powiększeniem co zdecydowanie zwiększa możliwości jego zastosowań. Pomiary na duże odległości nawet w słoneczne dni nie stanowią już problemu. Na ekranie przedstawiony jest punkt do którego aktualnie celujemy, co jest bardzo wygodne i umożliwia dokładne wycelowanie punktu końcowego. Wśród możliwości dalmierza znajdziemy również m.in. czujnik pochylenia o zakresie 360° co pozwala wykonywać praktycznie każdy rodzaj pomiaru pośredniego oraz funckje do pomiaru nachylenia powierzchni dachów, wykonywania niwelacji czy wyznaczania długości i wysokości niedostępnych odcinków. Bardzo duży zasięg pomiaru - 200 m - w połączeniu z kamerą cyfrową i najwyższą wśród dalmierzy laserowych normą IP65 pyło- i wodoszczelności sprawia, że dalmierz Leica DISTo™ D510 jest świetnym narzędziem do pomiarów zewnętrznych. Solidne zabezpieczenie wnętrza dalmierza za pomocą szczelnej i trwałej obudowy sprawia, że instrumentowi nie straszne upadki z dużej wysokości na twardy beton, w błoto czy mycie pod bieżącą wodą. Zastosowanie innowacyjnego menu okienkowego jeszcze bardziej ułatwia pracę z urządzeniem.

Współpraca dalmierza Leica DISTO™ D510 z oprogramowaniem CAD.

Jedną z ważniejszych cech dalmierza laserowego Leica DISTO™ D510 jest wbudowane łącze Bluetooth. Dzięki niemu wymiary zmierzone przez dalmierz mogą być na bieżąco wysyłane z dalmierza do urządzenia zewnętrznego i tam zapisywane w postaci cyfrowego szkicu wymiarowego. Producent z urządzeniem dostarcza aplikacje Leica Disto Sketch, którą można pobrać za darmo ze sklepu Apple Store lub Google Play, a także ze strony producenta. Rozwiązanie to choć bardzo praktyczne ma klika istotnych wad. Wykonywany w urządzeniu mobilnym rysunek nie jest w formacie DWG, producent nie dostarcza oprogramowania dla platformy Windows. Alternatywą dla tego rozwiązania o zdecydowanie większych możliwościach jest połączenie dalmierza z tabletem, laptopem lub komputerem PC z systemem Windows i naszym oprogramowaniem ArCADia BIM. Firma ArCADiasoft stworzyła innowacyjny produkt, jedyny polski system BIM który pozawala projektantowi w trakcie wykonywania tradycyjnego rysunku .DWG tworzyć cyfrowy model budynku. Połączenie dalmierza wyposażonego w komunikację Bloetooth z naszym oprogramowaniem CAD /BIM pozwala na automatyczne wykonywanie rysunku na podstawie wymiarów które rejestruje dalmierz w efekcie użytkownik szybko otrzymuje rysunek .DWG oraz model budynku w 3D. Kupując dalmierz w ofercie promocyjnej, klient ma możliwość doboru do dalmierza własnego pakietu oprogramowania CAD / BIM.


Leica DISTO™ Pointfinder z 4-krotnym powiększeniem - łatwe i dokładne celowanie na zewnątrz
Celownik pozwala precyzyjnie wybrać cel – nawet jeśli plamka lasera nie jest już widoczna gołym okiem. Pomiary na zewnątrz można realizować bez względu na warunki oświetlenia.

Leica DISTO™ D510: Czujnik nachylenia 360°
Szybki i łatwy pomiar nachylenia każdego elementu dzięki zakresowi 360°.
Szybka kontrola poprawności ustawienia konstrukcji budowlanych, np. sprawdzanie prawidłowego spoziomowania czy kąta nachylenia poszczególnych elementów więźby dachowej

Czujnik pokazuje nachylenie podczas pomiaru czy dalmierz trzymany jest poziomo, a nawet koryguje odległości skośne i redukuje je do poziomu, podnosząc w ten sposób dokładność. Funkcja ta eliminuje błędy wynikające z nieprawidłowego ustawienia dalmierza w trakcie pomiaru.

Połączenie czujnika nachylenia i cyfrowego celownika
Pomiar wysokości budynków i drzew. Dzięki zastosowaniu czujnika nachylenia 360° i cyfrowego celownika, można wyznaczyć wysokość obiektów, które nie odbijają sygnałów laserowych. Wysokość jest obliczana na podstawie zmierzonego kąta pionowego – nie jest potrzebny pomiar odległości!

Wyniki obliczeń z wykorzystaniem czujnika pochylenia są dokładniejsze niż z twierdzenia Pitagorasa.

Leica DISTO™ D510 Bluetooth Smart Dokumentacja w terenie (Szkice z darmową aplikacją)
Wyniki pomiarów są od razu umieszczone na cyfrowym szkicu bez konieczności ich przepisywania i tworzenia papierowego szkicu sytuacyjnego świadczy to o profesjonalizmie Pozwala wykonać szybki pomiary, natychmiast wysłać je mailem do biura, by tam od razu poddać je dalszej obróbce.

Elementy wyposażenia:

 • Pokrowiec
 • Pasek na rękę
 • Baterie
 • Instrukcja obsługi na CD
 • Skrócona instrukcja obsługi
 • Karta gwarancyjna PROTECT by Leica Geosystems
 • Certyfikat dokładności producenta
Produkty Leica Geosystems spełniają najsurowsze wymagania jakościowe, dzieki czemu mogą efektywnie pracowaa w terenie. Aby zapewnia naszym klientom jeszcze wiekszą satysfakcje z użytkowania instrumentów Leica Geosystems w przyszłości, firma oferuje 3-letnią gwarancje na produkty z serii Leica DISTO™, Leica Roteo oraz Leica Lino. wiecej...
Leica Geosystems jest wiodącą firmą w dziedzinie projektowania i produkcji instrumentów oraz oprogramowania pozwalającego zbierać, wizualizować i przetwarzać dane przestrzenne za pomocą zaawansowanych technologii. wiecej...

UWAGA: Produkt nie jest objęty systemem rabatowym!

ZOBACZ FILM PREZENTUJĄCY PRODUKT, WIĘCEJ FILMÓW ZNAJDZIESZ W NASZYM KANALE YouTube.

Dlaczego warto kupić Dalmierz laserowy Leica DISTO™ D510 za 1zł ?

 • Produkt uznanego producenta, wykonanie najwyższej jakości zdecydownie przewyższające produkty innych firm.
 • Dalmierz o bardzo dobrym stosunku możliwości /cena.
 • Współpraca z zewnętrznym oprogramowaniem przez interfejs Bluetooth.
 • Produkt dostępny za 1zł w ofercie promocyjnej, która pozwala na skonfigurowanie własnego pakietu oprogramowania CAD /BIM z bardzo szerokiej oferty produktów firmy ArCADiasoft.
linia

Zostaw swoją opinie i oceń produkt:

Aby dodawać opinie o produktach wpisz numer klienta w formularzu na stronie. Kliknij tutajProgram CAD dla budownictwa Dalmierz laserowy Leica DISTO™ D510 za 1zł wymaga.

Do działania programu Dalmierz laserowy Leica DISTO™ D510 za 1zł wymagany jest :Profil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft
<<