Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

NOWY SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP :
Wszystkie dane są… wymagane.
--
INFO: Pełna oferta sklepu z aktywnym SYSTEMEM RABATOWYM.

ArCADia-PRESS nr 1/2010 [2] z płytą DVD

Program ArCADia-PRESS nr 1/2010 [2] z płytą DVD
linia

Czym jest ArCADia-PRESS nr 1/2010 [2] z płytą DVD ?

Drugi numer kwartalnika ARCADia-PRESS
Z przyjemnością przekazujemy państwu czwarty numer naszego kwartalnika ArCADia-PRESS. Cieszy nas że numer inauguracyjny zdobył akceptację sieci RUCH-u i salonów EMPiK, przez które większość nakładu była dystrybuowana. Zarówno formuła naszego pisma, jak i jego szata graficzna, spotkały się z dużym uznaniem Czytelników. Wydawca kwartalnika – firma ArCADiasoft, specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania dla branży budowlanej. Jednak w swoim dorobku, co jest pewnie mniej znanym faktem, ma również szereg aplikacji wykraczających poza krąg tematyki budowlanej, począwszy od programów edukacyjnych dla dzieci, poprzez gry, na programie dla projektantów zieleni kończąc.

W numerze dołączony został w pełni funkcjonalny program Wymarzony Ogród 3.0 do projektowania ogrodów w niekomercyjnej wersji.
Program pozwala na wprowadzenie dowolnego kształtu działki z możliwością swobodnego edytowania rzeźby terenu.

Program posiada bogatą bibliotekę obiektów (domy, meble ogrodowe, fontanny, baseny, oczka wodne itp.). Program umożliwia import obiektów VRML z programu ArCon, co znacznie rozszerza zasobność biblioteki.

Dlaczego warto kupić ArCADia-PRESS nr 1/2010 [2] z płytą DVD ?

  • Numer 1/2010 [2] zawiera w pełni funkcjonalny program Wymarzony Ogród 3.0 do projektowania ogrodów w niekomercyjnej wersji.
linia

Opinie klientów :

Aby dodawać opinie o produktach wpisz numer klienta w formularzu na stronie. Kliknij tutaj

Dodatkowe materiały :Wraz z o ArCADia-PRESS nr 1/2010 [2] z płytą DVD polecamy również. | INTERsoft program CAD budownictwo

Klienci, którzy kupowali ten produkt, najczęściej wybierali także :

ArCADia-ARCHITEKTURA 8 | INTERsoft program CAD budownictwo

ArCADia-ARCHITEKTURA 8

cena: 2490,00 zł

Ceninwest 2 | INTERsoft program CAD budownictwo

Ceninwest 2

cena: 640,00 złProfil INTERsoftProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft
<<